Dodaj do ulubionych

auto bez klimy

01.07.12, 22:52
współczuję posiadaczkom auta bez klimatyzacji.
Obserwuj wątek
    • sokhna Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:01
      Ja tez, chociaz uwazac trzeba, bo mnie ta klima nie raz juz zalatwila smile
    • sarling Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:05
      Po lekturze Twoich wątków muszę stwierdzić, że mam i dla Ciebie wiele współczucia.
      • platki_sniadaniowe Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:14
        > Po lekturze Twoich wątków muszę stwierdzić, że mam i dla Ciebie wiele współczuc
        > ia.

        no cóż...

        chyba teraz nie zasnę
    • kura28 Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:10
      A to ja wink Przyjmuję wyrazy współczucia, chociaż chętniej przyjęłabym lepsze auto. Jeszcze dodam, że nie mam klimatyzacji również w domu i w pracy. A po klimie w samolotach często dostaję kataru alergicznego, zwłaszcza po lotach tanimi liniami.
    • rosapulchra-0 Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:11
      Ja również.
    • easyblue Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:20
      Jak się ma otwierany dach to też?
    • ewcia1980 Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:21
      serio???

      bo mi np to zwisa i powiewa czy ktoś ma klimę w swoim aucie.
    • kk345 Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:29
      Ja tam bardziej wspołczuje użytkownikom komunikacji miejskiej, ale co kto lubi...
    • sueellen Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:33
      A ja nie wiem po co w UK robią auta z klimą? Nie pamiętam kiedy ostatni raz używałam. Może w zeszłym roku raz czy dwa? Ciekawe czy maja auta z klimą np w Norwegii?
    • minerallna Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:36
      Ale co z tego wspolczucia ma wynikac?
    • to_ja_tola Re: auto bez klimy 02.07.12, 09:27
      o k..... musisz mieć problem,skoro piszesz o tym na forum?!

      No nie mają to nie mają i dają sobie radę.....Ty masz? no to alleluja.....

      Wszak wiadomo,że ematka ma wszystko....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka