platki_sniadaniowe 01.07.12, 22:52 współczuję posiadaczkom auta bez klimatyzacji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sokhna Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:01 Ja tez, chociaz uwazac trzeba, bo mnie ta klima nie raz juz zalatwila Odpowiedz Link Zgłoś
sarling Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:05 Po lekturze Twoich wątków muszę stwierdzić, że mam i dla Ciebie wiele współczucia. Odpowiedz Link Zgłoś
platki_sniadaniowe Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:14 > Po lekturze Twoich wątków muszę stwierdzić, że mam i dla Ciebie wiele współczuc > ia. no cóż... chyba teraz nie zasnę Odpowiedz Link Zgłoś
kura28 Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:10 A to ja Przyjmuję wyrazy współczucia, chociaż chętniej przyjęłabym lepsze auto. Jeszcze dodam, że nie mam klimatyzacji również w domu i w pracy. A po klimie w samolotach często dostaję kataru alergicznego, zwłaszcza po lotach tanimi liniami. Odpowiedz Link Zgłoś
ewcia1980 Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:21 serio??? bo mi np to zwisa i powiewa czy ktoś ma klimę w swoim aucie. Odpowiedz Link Zgłoś
kk345 Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:29 Ja tam bardziej wspołczuje użytkownikom komunikacji miejskiej, ale co kto lubi... Odpowiedz Link Zgłoś
sueellen Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:33 A ja nie wiem po co w UK robią auta z klimą? Nie pamiętam kiedy ostatni raz używałam. Może w zeszłym roku raz czy dwa? Ciekawe czy maja auta z klimą np w Norwegii? Odpowiedz Link Zgłoś
minerallna Re: auto bez klimy 01.07.12, 23:36 Ale co z tego wspolczucia ma wynikac? Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja_tola Re: auto bez klimy 02.07.12, 09:27 o k..... musisz mieć problem,skoro piszesz o tym na forum?! No nie mają to nie mają i dają sobie radę.....Ty masz? no to alleluja..... Wszak wiadomo,że ematka ma wszystko.... Odpowiedz Link Zgłoś