sueellen
26.10.14, 08:03
Czytałyście?
www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,16859492,Wyrzuca_cie_z_mieszkania__odbiora_dzieci__nie_wpuszcza.html#BoxSlotI3img
Zakłada się, że skoro prostytutka jest ofiarą przemocy, to ten, kto decyduje się na świadczenie usług seksualnych, jest osobą autodestrukcyjną. A skoro tego typu praca jej odpowiada - to ma fałszywą świadomość
Z jednej strony popieram walkę z prostytucją, ale z drugiej... zakładanie choroby bez żadnej diagnozy i jest po prostu niehumanitarne.
Poza tym, prostytucja jest najstarszym zawodem świata i chyba nie da się jej wyeliminować dlatego powinna być legalna, ale pracownicy chronieni, agencje stale monitorowane, kontrolowane. System szwedzki to zepchnięcie wszystkiego pod ziemię, do kanałów i udawanie że problemu nie ma.