mama_radka
13.09.04, 10:39
SŁuchajcie e-mamy, ostatnio sie dowiedzialam, że pracuję z kolegą, który jest
swiadkiem Jehowy, i tak się zastanawiam na co mam uważać aby nie popełnić
przy nim jakiegoś głupstwa. I czy wy macie jakieś doswiadczenia na tym polu.
Zaznaczam, ze pracuję w małej firmie i relacje miedzy pracownikami są inne,
niż pewnie gdybym pracowała firmie z 100 pracowników. Uwaga nie o to chodzi,
że jestem nie tolerancyjna, bo nie o to chodzi, tylko jak się zachowywać
przy nim. Pewnie powiecie, że naturalnie i to chyba najlepszy sposób.