Dodaj do ulubionych

W TVN7 komuś peron odjechał

18.03.20, 00:19
Puścili "epidemia strachu". Film katastroficzny o epidemii tzn o pandemii...nie wiem kto wpadł na ten wspaniały pomysł...

--
"Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
Obserwuj wątek
      • hanusinamama Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 00:31
        Ja nie panikuje. Robie sobie zlecenie, leci film w tv. Co chwile oczy mi zezują na krzywego zeba Juda Law i tyle Natomiast wiem, ze ludzie róznie znoszą zarówno zagrożenie wirusem, pandemią czy nawet zamkniecie w domu...nie wiem czy to dobry pomysł.

--
        "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
        • z_lasu Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 06:45
          Dopiero tu były wątki z pytaniami o filmy i lektury dot. epidemii. Ludzie lubią sobie podkręcać strach albo analizować możliwe i niemożliwe scenariusze. Sama odkopałam w biblioteczce "Dziennik roku zarazy", ale nie umiem jednym okiem pracować, a drugim czytać, więc kiepsko mi idzie 🙂
    • livia.kalina Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 00:28
      Kadry z tego filmu, z rożnymi straszącymi danymi, krążą po necie jako autentyczne zdjęcia z różnych części świata. Może nich sobie ludzie zobaczą, że to tylko film.

--
      super_hetero_dyna:
      "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
      • bi_scotti Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 00:40
        Lecialam kiedys w Vancouver do Toronto i w zestawie movie classics bylo to www.imdb.com/title/tt0071110/ "entertaining" dzielko filmowe wink Nie mam schiz wiec obejrzalam z nostalgia ale moge sobie wyobrazic, ze moglby sie trafic pasazer, ktory by skonczyl z panic attack. Niezbadane sa glebie mozgow tych, ktorzy wybieraja filmy dla mas tongue_out Cheers.

--
        "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
        Leonard Cohen
        • hanusinamama Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 00:43
          Ja rozumiem, ze ktoś dzisiaj z miłą chęcia sobie odpali film katastroficzny o pandemii, gdzie w sklepach brakuje jedzenia i ludzie sie zabiją wzajemnie ...ale puszczanie tego w TV??

--
          • snajper55 Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 01:40
            hanusinamama napisała:

> Ja rozumiem, ze ktoś dzisiaj z miłą chęcia sobie odpali film katastroficzny o p
            > andemii, gdzie w sklepach brakuje jedzenia i ludzie sie zabiją wzajemnie ...ale
            > puszczanie tego w TV??

To takie oswajanie ludzi z czekającą ich sytuacją. big_grin

S.
            --
            Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
        • m.y.q.2 Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 00:48
          Nigdy nie dość ostrzeżeń! Przestraszy się człowiek, to lepiej zapamięta. Może im peron nie odjechał, lepiej milion razy przestrzegać, niż raz leczyć!

--
          Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
          St. Jerzy Lec
    • taje Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 01:05
      Nie wiem, co w tym złego. Wybitny film to nie jest ale, co ważne, kończy się dobrze. Sama przedwczoraj oglądałam; w sumie interesujące zobaczyć na ekranie (przesadzone) elementy obecnej rzeczywistości, typu wdrażanie "social distancing", zamykanie miast, walka o szczepionki (vide ostatnie podchody Trumpa do niemieckiej spółki pracującej nad szczepionką) etc. Takiej Melancholii Larsa von Triera to bym nie polecała w obecnym klimacie ale Epidemia Strachu czemu nie.
      • snajper55 Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 01:41
        taje napisała:

> Nie wiem, co w tym złego. Wybitny film to nie jest ale, co ważne, kończy się do
        > brze. Sama przedwczoraj oglądałam; w sumie interesujące zobaczyć na ekranie (pr
        > zesadzone) elementy obecnej rzeczywistości, typu wdrażanie "social distancing",
        > zamykanie miast, walka o szczepionki (vide ostatnie podchody Trumpa do niemiec
        > kiej spółki pracującej nad szczepionką) etc. Takiej Melancholii Larsa von Trier
        > a to bym nie polecała w obecnym klimacie ale Epidemia Strachu czemu nie.

No to polecam Epidemię strachu. Świetny film jakby o naszej epidemii.

S.
        --
        • snajper55 Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 03:06
          snajper55 napisał:

> No to polecam Epidemię strachu. Świetny film jakby o naszej epidemii.

Coś mi padło na oczy i zdawało mi się, że wątek jest o miniserialu katastroficznym Strefa skażenia. Też niezłym.

S.
          --
      • ajaksiowa Re: W TVN7 komuś peron odjechał 18.03.20, 06:47
        Na mojego małża takie filmy działają bardziej wychowawczo niż moje gadanie np wczoraj w parku pidał rękę znajomemu i tak się do siebie wdzięczyli że omal nie padli sobie w ramiona,uciekłam krzycząc :bez ręki! I spotkał mnie rechot obu ,,normalnych inaczej,,😠😠

--
        ....jak się wyłapie tego,który jest wrażliwy,zamknięty,i mu się dogryzie,to się zyskuje w grupie.Czasem też poniżam.Żeby przypomnieć:wiecie,nie jestem pedałem....,,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka