h_albicilla
21.03.20, 12:30
W końcu do kogoś dotarło, że ludzie nie umierają tylko dlatego, że złapali koronawirusa...
"Andrusiewicz zapytany o ostateczną liczbę ofiar koronawirusa poinformował, że być może spadnie ona do czterech osób. - U jednego pacjenta jest podejrzenie, że koronawirus nie był przyczyną śmierci. Nie zmarł z powodu zatrzymania oddechu, ale wstał i najprawdopodobniej zemdlał w drodze ze swojego łóżka do innej sali. Najprawdopodobniej był to zawał - zaznaczył."
www.rynekzdrowia.pl/uslugi-medyczne/mz-zmarla-w-lancucie-27-latka-byla-zakazona-koronawirusem-bezposrednia-przyczyna-zgonu-sepsa,204549,8.html