Dodaj do ulubionych

Matura 2020 :(

05.04.20, 23:30
Mam pytanko i może ktoś mi na nie odpowie. Zbliżają się matury, jest możliwość a wręcz duża szansa że będą odwołane. Teraz moje pytanie , syn mojego znajomego oblał w zeszłym roku jeden przedmiot. W tym roku powinien podejść do poprawki w chwili obecnej przestał sie wogle uczyć bo twierdzi że matury będą odwołane i wszyscy przejdą bez egzaminów na studia. Czy to będzie sprawiedliwe czy taki uczeń który już raz oblał zostanie teraz na równi z tegorocznym maturzystami przepuszczony dalej???
Obserwuj wątek
  • 35wcieniu Re: Matura 2020 :( 05.04.20, 23:44
   "Czy to będzie sprawiedliwe czy taki uczeń który już raz oblał zostanie teraz na równi z tegorocznym maturzystami przepuszczony dalej???"
   Wg tej absurdalnej teorii jak najbardziej, bo on przynajmniej próbował, a oni wcale. big_grin


   --
   "Komunikacja jest bardzo dobra. Od domu przstanek to 2minuty pieszo, 5-10 minut autobusem, potem przesiadka I jakies 40 -50 minut i 15-20 minut pieszo do szkoly. Plus czas oczekiwania, sprawdza online o ktorej ma autobus ale czasem sie spozni albo nie przyjedzie wiec czeka na nastepny."(najma/ritual)
  • asia_i_p Re: Matura 2020 :( 05.04.20, 23:47
   Uświadom może dzieciaka, że to tak nie działa, w tych krajach, gdzie na to poszli, to chyba nie tyle rekrutacja na studia wyglądaja inaczej, ile dla tegorocznych absolwentów szkół średnich, i tylko dla nich, wyniki szkolne przeliczane są wg jakiegoś algorytmu na punktację maturalną. U niego będą dalej patrzeć na świadectwo maturalne.

   --
   The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka