Dodaj do ulubionych

Antyszczep Duda...

06.07.20, 22:49
"Nie jestem zwolennikiem obowiązkowych szczepień" - powiedział kandydat na urząd prezydenta.
Obserwuj wątek
    • nangaparbat3 Re: Antyszczep Duda... 06.07.20, 23:07
      Już przed paroma dniami zwróciłam uwagę - opowiadał o rozmowach z Trumpem, współpracy w szukaniu "specyfiku" preciw COVIDOwi - widać było, że słowo "Szczepionka" jest dla niego nie do wymówienia. Przerażające.
    • woman_in_love Re: Antyszczep Duda... 06.07.20, 23:31
      PiSdy wabią członków konfy jak mogą.
      Ale zapomnieli, że ci zarażają kiłą, więc ten romans może się źle skończyć.

pedoDuda powinien jeszcze zrobić im dobrze, mówiąc że jest sceptyczny co do 5G i go zakaże oraz że potępia ustawę 447 czy jak to jej było
      • 71tosia Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 00:25
        nie szczepionke, pan prezydent poprosil jedynie by polscy naukowcy mogli nad szczepionka pracowac. Ojciec pana prezydenta zostal profesorem AGH bez znacznego dorobku naukowego (opublikowal kilkanascie artykulow w calym zyciu naukowym) wiec nic dziwnego ze Duda ma jakis kompleks i wydaje mu sie ze na badania naukowe w jakies dziedzinie polski naukowiec musi dostac zgode Trampa.
    • snajper55 Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 00:53
      mdro napisała:

> "Nie jestem zwolennikiem obowiązkowych szczepień" - powiedział kandydat na urzą
      > d prezydenta.

Nie wie też czy człowiek wpływa na zmiany klimatu. Ciekawe co sądzi o teorii, że Ziemia jest płaska.

S.
    • snajper55 Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 00:59
      Za to prezydent Duda wierzy w święty łój, pochodzący z ciała świętej Myrny. Na zdjęciu święta Myrna naciera świętym łojem czoło prezydenta Dudy:

https://pbs.twimg.com/media/DkvzqIGX0AEkzhY?format=jpg&name=medium

natemat.pl/248437,andrzej-duda-nacierany-swietym-lojem

S.
      • rosie Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 07:24
        taki z niego antyszczepionkowiec jak z koziej dupy trąbka. On chce zgarnąć głosy ludzi, którzy w pierwszej turze głosowali na Bosaka, Żółtka i Piotrowskiego. Nie jest tajemnicą, że konfederacja weszła do sejmu dzięki głosom przeciwników szczepień. A teraz jest 7% głosów do przejęcia w drugiej turze.
        Mógł nie wymieniać tej szkarlatynysmile Ostatnio znajoma nauczycielka wypowiadała się o antuszczepionkowcach tak " nie chciałabym uczyć takiego dziecka niezaszczepionego na wściekliznę czy tężec..."
        • glanaber Re: Antyszczep Duda... 08.07.20, 08:06
          rosie napisała:

> Mógł nie wymieniać tej szkarlatynysmile Ostatnio znajoma nauczycielka wypowiadała
          > się o antuszczepionkowcach tak " nie chciałabym uczyć takiego dziecka niezaszcz
          > epionego na wściekliznę czy tężec..."

To nauczycielka błysnęła tak samo jak PAD. Żadne dziecko nie jest profilaktycznie szczepione na wściekliznę, chyba że ta nauczycielka szkolenia psów prowadzi
      • mdro Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 07:25
        Co "nieprawda"? Dokładnie tak powiedział, słowo w słowo:
        "Nie jestem zwolennikiem obowiązkowych szczepień. Osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia, ale na grypę się nie szczepiłem i nie chcę. Szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe. Proszę bardzo, kto chce, niech się zaszczepi, a kto nie chce, to jego decyzja".

Odsłuchaj sobie, a potem powtarzaj za Dudą kłamstwa o manipulacji. Zresztą w tymże samym tweecie wcale nie twierdzi, że inne szczepienia powinny być obowiązkowe, prawda, osobo "nie interesująca się polską polityką"? Tylko, że to "inna rozmowa".

Pogódź się z tym, że Duda, którego nieustannie bronisz, jest albo zwykłym antyszczepem, albo kłamcą podlizującym się antyszczepom.
        • annajustyna Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 07:33
          A co mnie to w sumie obchodzi? Screen był z TVN, akurat tam nawet piszą o tym, że miał co innego na myśli, od razu też ktoś z tytulami wyjaśnia, jak ważne jest szczepienie przeciwko grypie (co jest akurat bzdura, bo ono chroni przed szczepami z przeszłości). Natomiast dziwi mnie, że kontrkandydat mówi, że nie jest politykiem czy coś w tym stylu, a zarazem jest wice PO. No i ogłasza się katolikiem, nie odwołując tezy o Spinozie. Nie mówiąc już o niepopietaniu adopcji przez pary homoseksualne, choć dopiero twierdził co innego... Paranoja?!
          • mdro Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 07:50
            Baardzo cię nie obchodzi, tylko wchodzisz w niemal każdy wątek, bronisz Dudy i PiS, atakujesz Trzaskowskiego i powtarzasz pisowską propagandę. Dotrzyj może do faktycznych wypowiedzi Trzaskowskiego, a nie powtarzaj po pisowskich mediach? Aaa, wiem, co napiszesz, że ty głosujesz w Bawarii i polskie wybory cię nie obchodzą big_grinbig_grinbig_grin. Jeśli natomiast nie bardzo rozumiesz język polski (np. Trzaskowski wcale nie powiedział, że nie jest politykiem, tylko zgoła co innego, odróżnia też - w przeciwieństwie do innych osób - adopcję od przysposobienia dziecka partnera czy partnerki, a co to jest "teza o Spinozie" to już nawet nie będę wnikać...).

Tweet jest z profilu Dudy, wypowiedź jest Dudy. Duda nie zastrzegł, że mówi o szczepionce na koronawirusa, tylko literalnie powiedział to, co w tytule. A szczenienia na grypę nie chronią "tylko przed szczepami z przeszłości", co taka światła osoba powinna wiedzieć.

I ponownie - nie wiesz, nie masz zamiaru się dowiedzieć, deklarujesz brak zainteresowania - po co więc w ogóle się wypowiadasz?
            • dramatika Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 07:58
              mdro napisała:

> Duda nie zastrzegł, że mówi o szczepionce na koronawirusa

A dlaczego miałoby to działać na jego korzyść? Uważasz, że szczepionka na koronawirusa nie powinna być obowiązkowa bo jesteś antyszczepem, czy obawiasz się, że Gates nas chce zaczpiować?
                • dramatika Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 08:05
                  mdro napisała:

> Może zamiast czytać jeden wpis, przeczytaj całość dyskusji?

Uff, bo już zaczęłam myśleć, że jesteś szurem i antyszczepem sprzeciwiając się obowiązkowym szczepieniom na koronę.
              • piesiedwa Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 11:11
                Ja jestem przeciwko obowiazkowemu szczepieniu na grype czy covid. Obowiazkowo to mozna traktowac idiotow w okreslony sposob. Wolny czlowiek ma wybor. Jezeli czujesz ze potrzebujesz NAKAZ aby cos zrobic co Ci sluzy to gratuluje bycia niewolnikiem.
                • araceli Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 12:04
                  piesiedwa napisał(a):
                  > Ja jestem przeciwko obowiazkowemu szczepieniu na grype czy covid. Obowiazkowo
                  > to mozna traktowac idiotow w okreslony sposob. Wolny czlowiek ma wybor. Jezel
                  > i czujesz ze potrzebujesz NAKAZ aby cos zrobic co Ci sluzy to gratuluje bycia n
                  > iewolnikiem.

Życzę ci, żeby twoi sąsiedzi mieli podobne zdanie:
                  https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201808/1533626533_7dtzed_600.jpg
                  • gyubal_wahazar Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 12:10
                    'Jeśli złamię nogę i wda się gangrena, prócz mojej nogi, amputować się powinno nogi wszystkim ludziom na świecie. Przyniesie to co najmniej 2 korzyści:

a) nikt już nie złamie nogi
                    b) nikt nie złapie w niej gangreny'

Ruch szczepowy za ratowaniem ludzkości
                  • sumire Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 12:14
                    Tja.
                    Antyszczepy są mocne w gębie, bo wylosowały los na loterii i nie urodziły się w kraju trzeciego świata. Żyją w środowisku, w którym większość ludzi jest zaszczepiona i ich chroni, poza tym wyłażenie rozmaitych świństw z laboratoriów w Europie raczej się nie zdarza. Gdyby jednak się zdarzyło, to chciałabym zobaczyć reakcję przeciętnego antyszczepa na to, jak mu się rodzina przekręca na odrę.
                    • gyubal_wahazar Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 12:26
                      > chciałabym zobaczyć reakcję przeciętnego antyszczepa na to, jak mu się rodzina przekręca na odrę.

O jakie czułe serduszko. I co jeszcze być chciała zobaczyć ? Nie skąp mi swych wynurzeń, na wszystko cię zaklinam
                      • sumire Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 12:30
                        Daj spokój, śmieszny chłopcze. Piedrolenie o bezsensowności szczepień bardzo szybko się kończy u antyszczepów, których dzieci łapią różne świństwa. I wtedy są gorzkie żale i narzekania, że to nie tak miało być.
                        • gyubal_wahazar Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 12:38
                          Kłopot w tym, że dzieci antyszczepów nie łapią świństw zawartych w szczepionkach albowiem (skup się teraz, bo będzie trudne) s i ę n i e s z c z e p i ą (dobra, to tyle, możesz już lecieć na serial)
                          • sumire Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 12:53
                            Nie, cynfoliowy berecie. To nie dzieci się nie szczepią, decyzję za nich podejmują ich rodzice. Zatem dzieciaczek antyszczepa nie złapie jakichś wyimaginowanych substancji w szczepionce, które spowodują u niego autyzm i przedwczesne łysienie, ale złapie gruźlicę, odrę lub inne cholerstwo - i jeszcze uszczęśliwi nim inne osoby.
                            Jak mówię, jesteście mocni w gębie, bo żyjecie w regionie świata, gdzie ludzie są stosunkowo zdrowi, a choroby zakaźne pod kontrolą. Proponuję ze swoimi antyszczepionkowymi postulatami wynieść się do kraju trzeciego świata, gdzie choroby praktycznie wyeliminowane w Europie mają się świetnie, i tam testować je w praktyce.
                            • gyubal_wahazar Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 13:00
                              > Nie, cynfoliowy berecie.

Mógłbym się zrewanżować np tłukiem z gminu, ale nie chcę pleść oczywistości

> To nie dzieci się nie szczepią, decyzję za nich podejmują ich rodzice

No nie mów. A dałbym się pokroić, że za rodziców decyzje podejmują dzieci

> Jak mówię, jesteście mocni w gębie,

Śnij dalej. Od parunastu lat nie zaszczepiłem się na nic. Jak wytłumaczysz to że żyję ? Niepojęte nie ? Pewnie tylko nieźle udaję, że żyję. Tak, nawet na pewno smile
                    • piesiedwa Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 12:48
                      Kurcze, piszesz ze chxesz zobaczyc jak innemu czlowiekowi umiera rodzina? I piszesz to publicznie. Ja uwazam, ze kazdy ma miec prawo wyboru . Jezeli mnie maja zmusic do szczepien na grype to domagam sie steryluzacji glupich ludzi. Wtedy zniknie problem czy zmuszac do czegos czy nie. Ludzie glupi i ograniczeni widza tylko zero jedynkowo, sa zamknieci umyslowo. Ograniczeni. Prawda?
                      • sumire Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 12:55
                        Owszem, piszę to publicznie. Brak obowiązkowych szczepień w praktyce oznacza większą śmiertelność, więc nie rozumiem, co cię gorszy. Przecież dokładnie to postulujecie.
                          • sumire Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 16:21
                            Ojej, ojej, ale co to za oburzenie incelka?
                            Szczepionki dotyczą chorób zakaźnych i śmiertelnych. Skoro antyszczepy nie chcą szczepionek, to oczywiste, że śmiertelność mają w dudzie. Również swoich bliskich. Dlatego myślę, że nie miałbyś żadnego problemu z obserwowaniem, jak twój niezaszczepiony dzieciak przekręca się na chorobę, na którą istnieje szczepionka, tylko durny rodzic nie pozwolił mu jej podać.
                      • kub-ma Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 13:20
                        piesiedwa napisał(a):

> Ja uwazam, ze kazdy ma miec prawo wyboru .

Ale tutaj bierzemy pod uwagę dzieci. A to już jest bardzo duży kaliber dyskusji. I tutaj wybór czy jego brak jest sprawą drugorzędną. Tutaj chodzi o zdrowie i życie dzieci i na ten temat powinni wypowiadać się eksperci.
                        • piesiedwa Re: Antyszczep Duda... 07.07.20, 17:23
                          Nie jestem przeciwnikiem szczepien. Jestem za wolnoscia wyboru. Nie zaszczepie dziecka czyms co nie ma potwierdzonej skutecznosci, za to ma potwierdzone wiele efektow ubocznych. To jak ruletka. Tezec po skaleczeniu? Tak. Szczepienie na ospe? Wtf
                          Piszesz o ekspertach- zawsze trzeba przesledzic przeplyw pieniadza aby ocenic dana osobe. Na poziomie lekarzy obok mnie to albo sa po prostu wyuczonymi ludzmi jak nauczyciel , bez pasji bez checi szukania czy badania lub jak moj wlasny , uwaza jak ja. Rozumiem ze osoby ktore nie chca czy nie moga spojrzec szerzej na temat beda rzucac sloganami: antyszczep czy teoria spiskowa bo wlasnie to slogany dla prostych ludzi. Swiat jest duzy, roznorodny. Warto poszerzac wiedze, myslec indywidualnie.