Dodaj do ulubionych

Covid a prawo :D

13.08.20, 13:04
To już jest odlot jakiś big_grin
Pis złożył projekt nowelizacji ustawy zakładający, że można łamać prawo jak się walczy z koronawirusem. I to miałoby działać wstecz big_grin
To ja wam powiem, że po pierwsze, tam to dopiero musi być przekrętów na wielką skalę i jest to sposób na zabezpieczenie sobie tyłka,
a po drugie można by robić dosłownie wszystko - przebrać WOT za policję, bo taka potrzeba, zamknąć kogoś, zakazać zgromadzeń, bo nagle na tej ulicy grasuje covid i wiele innych.

A po trzecie, trzeba mieć tupet, bezczelność i poczucie że jesteśmy panami świata, a ciemny lud dostał bon do Władysławowa
Obserwuj wątek
    • angazetka Re: Covid a prawo :D 13.08.20, 13:09
      No bo to ma właśnie te dwa cele: "uprawnić" przewałki Szumowskiego i kolegów oraz uczynić wsadzanie na dołek za tęczową przypinkę albo wyjście do niewłaściwej Biedronki legalnym.
    • triss_merigold6 Re: Covid a prawo :D 13.08.20, 13:10
      Hahaha, zdziwieni? Ileś razy pisałam, że koronawirus i rzekoma epidemia z wizją stosów trupów, to cudowny pretekst dla władzy do przepchnięcia wszystkiego - biznesów, kontroli, ograniczeń praw etc.
      Gwoli ścisłości, uważam, że opozycja nie byłaby ani o włos lepsza, takie lewactwo z kręgów Razemków i KP, z rozkoszą objęłoby obywateli bardzo ścisłym monitoringiem, dla ich dobra oczywiście.
      • ferra Re: Covid a prawo :D 13.08.20, 16:04
        Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.

W pomorskiem otwierają "izolatoria" dla grupowych kwarantann covidian. - wszystko w trosce o lud.
        www.youtube.com/watch?v=LDmq8zYEtxc&feature=youtu.be
    • gyubal_wahazar Re: Covid a prawo :D 13.08.20, 13:28
      Zaczyna się układać w całość, że korona to dla polityków na całym świecie, dar z niebios ?
      Raz, że nie ma takiego szwindla, którego skutków nie dałoby się teraz na nią zrzucić, dwa, że frajernia będzie sama błagać by zostać królikiem doświadczalnym szczepionek, a trzy, że można jej narzucić każde komunistyczne prawo, pozbawiające ją resztek wolności

Ale jaaasne, to wszystko spiskowa teoria, a postępowe idee mówią zupełnie coś innego
      • ferra Re: Covid a prawo :D 13.08.20, 15:42
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26203875,pis-zmienia-ustawe-covidowa-bezkarnosc-za-lamanie-prawa-w.html?fbclid=IwAR3_WAquZTRvShAgDa1YNVGqazju4dxp8-rw6VX_fLx6dBjv6hPts21VbSU#s=BoxOpMT
    • bib24 Re: Covid a prawo :D 13.08.20, 13:33
      i mnie wcale nie dziwią grupy "pandemia to ściema" albo teksty, że to spisek.
      to jest tak bezczelne wykorzystanie pandemii do swoich celów, że szok.
    • gyubal_wahazar Re: Covid a prawo :D 13.08.20, 14:37
      Ciekaw jestem, ile jeszcze kantów muszą wykonać politycy na całym świecie, by gawiedź się w końcu połapała, że korona to był od początku do końca jeden wielki szwindel, by zrobić z niej idącą jak barany na rzeź, tłuszczę
      • malia Re: Covid a prawo :D 13.08.20, 15:38
        ty chcesz faktem durnej pisiej ustawy uzasadnić brak wirusa(?) a ja widzę w tym głównie bezczelność i chciwość naszej władzy. Ale ok.
        Moze wielbicielki władzy podają jakiś przykład zastosowania takiego przepisu?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka