Dodaj do ulubionych

Ambasadorki apartu

06.11.20, 09:44
Przemawia do was ta reklama? Chcialybyscie tak wygladac? Moze wygladacie?
Kurcze mnie jakos denerwuje - dlaczego trzy odstawione w zlocie babki siedza pod choinka i usmiechaja sie do fotografa czule? To jakis harem?

Grrr
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 09:46
      Zdjeci pogladowe
      • iwoniaw Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 09:51
        ichi51e napisała:

> Zdjeci pogladowe
        >

I w którym miejscu one są "odstawione w złocie"? Z opisu spodziewałam się jakiejś widocznej biżuterii...
      • aqua48 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 09:53
        No a na kim oglądać biżuterię jak nie na kobietach? Dopiero na osobie widzisz jakiej wielkości jest w rzeczywistości wisiorek czy kolczyki. Często na zdjęciach "sklepowych" takie wyroby wyglądają na dużo większe niż są w rzeczywistości. Nie drażnią mnie więc te modelki, ani nie chciałabym tak wyglądać. Podobnie nie pragnę stać na wystawie sklepowej. Ot, praca - pokaz biżuterii.
        • ichi51e Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 09:54
          Nie chodzi mi o ich wyglad ale o to ze odbieram to zdjecie jako seksistowskie - adresowane do mezczyzn. Patrz na to i widzi zachwycony cielecy wzrok zony przytulonej do kochanki - co na gwiazdke kupic problem rozwiazany!
          • iwoniaw Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 09:59
            Jaka zatem reklama biżuterii byłaby twoim zdaniem skuteczna i lepsza wizualnie? To jest biżu dla kobiet, więc jasne że pokazywana jest na kobietach - a czy przemówi ona do faceta "o, kupię żonie/kochance/matce/siostrze brylanty" czy do kobiety "o, już wiem co zasugerować pytającemu, co bym chciała mężowi/kochankowi/ojcu/bratu - wisiorek byłby super", to już dalsza kwestia.
              • alpepe Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:07
                Bardzo mi się podoba ta reklama, idealna na poszatkowane odcinki i puszczanie jako reklamy w tv. Gorzej z biżuterią.
                • kanna Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:48
                  Ten kawałek panie w strojach Mikołajów nie pasuje do całości
                  • ichi51e Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 11:23
                    Prawda?! W ogole bez sensu!!!
                  • alpepe Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 11:43
                    A bitwa prezentowa i zostawione prezenty pasują?
                • memphis90 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:20
                  No, i nawet Misia w koncu pokazali!
              • memphis90 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:19
                Ta reklama wzbudza mój niepokój, ręce mi się trzęsą, wszystko we mnie krzyczy - "PRZEWIEŚ TĘ BOMBKĘ-PIERNICZEK , PRZECIEZ ONA ZARAZ PIER... NIE O ZIEMIE!!! "
              • nangaparbat3 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 13:14
                Ale jaja! Dawno się tak nie ubawiłam, to chyba pastisz po prostu big_grin big_grin big_grin
                Bo jeśli nie pastisz to seksistowski dramat, masz rację.
                Panie miny stroją jak jedenastolatki przed lustrem, kiedy ząłożą matczyne szpilki.
                A cały filmik wydał mi się zapowiedzią lesbijskiej orgietki.
                Zabawa z ideałem amerykańskiej żony z lat 60?
                Nie wierzę, że to serio, chociaż już się parę razy na takiej intepretacji przejechałam sad

• boogiecat Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 18:06
                  piona nanga- jaja jak berety big_grin
                  ta reklama jest tak kretynsko sztuczna, ze jedynym wytlumaczeniem jest, ze to parodia
                  Ylvis by lepszej nie zrobil
          • aqua48 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:28
            ichi51e napisała:

> Nie chodzi mi o ich wyglad ale o to ze odbieram to zdjecie jako seksistowskie -
            > adresowane do mezczyzn. Patrz na to i widzi zachwycony cielecy wzrok zony przy
            > tulonej do kochanki

Ja zupełnie inaczej odbieram tę reklamę. To trzy siostry wracają do domu rodzinnego na święta. Oglądają przecież razem, wspólny album ze starymi zdjęciami świątecznymi sprzed lat. Sądzisz, że żona z kochanką mają taki album wspomnień? Doprawdy?
    • iwoniaw Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 09:49
      Jakiś link?

Z opisu wyglądają raczej na obdarowane świątecznie biżu z A. krewne/przyjaciółki, z czego się cieszą, co może jakoś wpływać na ich miny, nie sądzisz? Jak na reklamę, dość typowy, rzekłabym, koncept - kup x a doznasz ekstazy i wiecznej szczęśliwości, nie rozumien, co Cię tu bulwersuje.
      Co do wyglądu i ew. pidobieństw tudzież mych dążeń to musiałabym zobaczyć fotę.
    • ggrruu Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 09:54
      A może do fotografki? smile Dlanie to nie harem tylko ma nawiązywać do klimatu spotkania przyjaciółek. My sobie robimy z przyjaciółkami takie fotki pod choinką. To znaczy nie takie wymalowane, ale z rogami renifera, prezentami itp.
      • memphis90 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 17:48
        Tja, Tyszka była kobietą!
    • liliawodna222 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:06
      W ogóle nie analizuję reklam.
    • chococaffe Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:07
      Infantylna. Ale w sumie nie jestem targetem,
    • lot_w_kosmos Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:08
      normalna reklama, bez przesady.
      Niedługo zdjęcie do paszportu będzie interpretowane jako złe, wyuzdane i tendencyjne.
      A niedługo zabronimy wizerunków, niemal jak w Islamie?
      • arwena_11 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:33
        teraz zdjęcie do paszportu przypomina zdjęcia do kronik kryminalnych. Nie znam osoby, która dobrze wyglądałaby z twarzą na wprost.
        • lot_w_kosmos Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:49
          no i co z tego? komu to przeszkadza?
        • alpepe Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 11:44
          Moje córki. Wyglądają przepięknie.
        • jolie Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:45
          Mój średni syn wyszedł bardzo ładnie. On ma bardzo regularne rysy i piękne oczy, pewnie dlatego.
          • niejedynywolnylogin92 [...] 30.12.20, 09:41
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • hanusinamama Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:11
      W tych rogach renifera wyglądają jak świąteczna wersja króliczków playboya...
    • maggi9 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:12
      Nie przemawia do mnie. Ani tak nie wyglądam, ani nie chciałabym tak wyglądać, ani nie lubię biżuterii z Apartu.
      W ogóle nie jestem targetem ale nie przeszkadza mi ta reklama jakoś straszliwie. W tv jej nie widziałam, może jakbym musiała słuchać "świergotu" tych pań to byłoby gorzej ale same zdjęcia nie robią na mnie wrażenia. Ani negatywnego ani pozytywnego.
    • anika772 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:18
      Nie, zupełnie nie.
    • nenia1 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:23
      Sztuczne i przesłodzone, ale szczerze mówiąc ogólnie większość reklam jest kompletną nudną papką, jakbyś jakiś debil robił dla debili. Zawsze mnie zastanawia, jak to w praktyce wygląda, zleca ktoś reklamę agencji do zrobienia, następuje prezentacja, kolejny nudny i sztampowy filmik, drętwe dialogi, i znowu ktoś w reklamie leku jak idiota pyta zdziwionym głosem "stoperan???" a oglądający "wow, to jest to, prawdziwy szał" a w rzeczywistości nuda, sztampa, nuda.
      • chococaffe Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:58
        Podobno agencje reklamowe mają często świeższe pomysły ale klient upiera się przy "tradycji"
        • nenia1 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 11:08
          Pewnie tak, ktoś w końcu za to płaci.
    • gama2003 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:26
      Mnie drażni Wodecki jako tło.
      Nie pasuje jego głos do słodko pierdzącego obrazka. A taka jest ta reklama, typowa i jakaś taka gorsza niż innymi laty.
      Nie reaguję na reklamy - wow kupię, ble nie kupię. Raczej to dla mnie przypominajka, że apart istnieje i można zobaczyć co mają w ofercie. Nie na tych konkretnych babach.
      • ajr27 Re: Ambasadorki apartu 29.12.20, 23:14
        Mnie też Wodecki drażni. Mam wrażenie, że gdyby żył, nie dałby zgody na takie wykorzystanie tej piosenki. Ona tam pasuje jak świni siodło.
    • fortalesa Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:27
      Pamiętam czasy jak ambasadorką Apartu była Kręglicka. To była klasa i tak, chciałabym taka być. Teraz nie identyfikuję się w ogóle z tymi "ambasadorkami" . Może to kwestia wiekuwink

Generalnie odrzucają mnie marki wykorzystujące celebrytów do reklam - tutaj to może jeszcze byłabym w stanie uwierzyć, że te panie korzystają z Biżuterii Aparta, ale Lewandowski reklamujący Huawei czy Rozenek Gliss Kur są dla mnie totalnie niewiarygodni.
      Osobiście prowadzę krucjatę, żaby nie używać marek reklamowanych przez celebrytów - skończyłam picie Kingi Pienińskiej, jak zobaczyłam na butelce fecjatę Lewandowskiej. Taki mój nieszkodliwy bzikwink
      • pani_tau Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:37
        Ach, Aneta "nikt mnie nigdy nie molestował ponieważ na to nie pozwalałam" Kreglicka.
      • mia_mia Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:50
        Ja od dawna mam podobnie, ostatnio złapałam się na tym, że jak kiedyś kupowałam serki z Piątnicy tak teraz zawsze jak widzę to pudełko z tą nazwa wyskakuje mi ta zaciągająca babcia i kupuję coś innego.
    • jolie Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:37
      Nie, nie chciałabym wyglądać jak żadna z tych kobiet. Jeżeli reklama będzie z A. Czartoryską albo z Katarzyną Wajdą to tak, chciałabym tak wyglądać. Ale i tak nie jestem targetem.
      • alaveda Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:42
        No nie jesteś. Po polsku mówimy "adresatem".
        • jolie Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 10:46
          To popraw jeszcze innych w wątku.
          • alaveda Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 11:20
            Nie chce mi się.
    • taka-sobie-mysz Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 11:31
      Mi na gazeta.pl pokazało się to zdjęcie reklamowe, gdzie te panie siedzą na podłodze. Jeszcze zanim zobaczył ten wątek, to zwróciłam uwagę na tę reklamę, że jest mega przesłodzona i przez to kompletnie niewiarygodna.
      • rosabell Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 11:45
        Wkurza mnie ta reklama z innych powodow niz estetyczne. Trzy bogate celebrytki zarobily jeszcze wiecej kasy. Reklamuja towar luksusowy w czase jak szaleje pandemia, ludzie boja sie o zdrowie i prace, a te pommazaja swoj majatek i wciskaja, ze tego nam teraz trzeba. Jest w tym cos cynicznego i bezczelnego.
        • rosabell Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 11:47
          I cala ta otoczka, ze niby wspomnienia, tradycje, zeby wcisnac ci bizuterie i zarobic swoje. A w dudzie maja tradycje itp
    • kkalipso Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:13
      Obejrzałam wczoraj.
      Ja nie wiem, dlaczego, ale ogólnie nie lubię znanych twarzy w reklamach, wolę patrzeć na nieznane osoby. A Lewandowska szczególnie mnie irytuje, ekspertka od wszystkiego.
    • memphis90 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:22
      Cy w filmiku jest w końcu scena, w której wszystkie panie skaczą w samej bieliźnie, bijac się poduszkami, z których pod sufit leci pierze...? Bo tak mi czegoś brakuje do zestawu "kalek "...
      • ichi51e Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:24
        Nie ma. Ale pada snieg i jedna z pan tuli sie z wielkim pluszowym polarnym niedzwiedziem
        • gaskama Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 13:03
          🤮
        • pani_tau Re: Ambasadorki apartu 30.12.20, 09:29
          Przypomniał mi się odcinek CSI, w którym ekipa szukała mordercy wśród fetyszystów przebierających się za pluszaki.
    • ruscello Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:41
      Chyba podobnie wyglądamy z kumpelami na zdjęciach z imprez świątecznych wink Uwielbiam świąteczny klimat i dla mnie ta reklama jest ok.
    • zuzanna_a Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:53
      tak, jestem szczupła bo ciężką pracą schudłam 14 kilo wracając do wagi jaką miałam jako 20 latka, mam ładne włosy, ładną buzię i świezo zrobioną higienizację zębow więc sa bialutkie - a do tego kupiłam sobie ekstra kieckę taką właśnie pasująca do świąt więc identyfikuje się w pełni i mogłabym śmiało stanąć jako czwarta i nikt nie pytałby co ona tu robi.
      Tyle big_grin

a tak poza tym kogo mieli tam dac
      • memphis90 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 17:44
        Ja bym wolała Dorotę Wellman (nadwaga +na jeża)
        • pani_tau Re: Ambasadorki apartu 30.12.20, 09:31
          No tak, ale ona co zarobi na reklamie to przekazuje na organizacje charytatywne czym daje zły przykład 😄.
    • obrus_w_paski Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:55
      Mnie się w ogóle nie podobają wszystkie zdjęcia oblapiajacych się kobiet. Zwłaszcza te sensualne/ naturalne gdzie stado miłych kobiet o różnych odcieniach skory przyciska swoje piersi do pleców kolejnej itp. Masakrycznie mnie to brzydzi
      • obrus_w_paski Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 12:56
        Brzydzi mnie fakt takiego przytulani się i obłapianie w grupie

obrus_w_paski napisała:

> Mnie się w ogóle nie podobają wszystkie zdjęcia oblapiajacych się kobiet. Zwłas
        > zcza te sensualne/ naturalne gdzie stado miłych kobiet o różnych odcieniach sko
        > ry przyciska swoje piersi do pleców kolejnej itp. Masakrycznie mnie to brzydzi
    • gaskama Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 13:02
      Też mi zgrzyta. Takie króliczki playboya, ... reniferki. Kruk miał kiedyś fajne reklamy. Corka matce, koleżanka koleżance, kobitka sama sobie kupowaly ładną biżuterię. Generalnie nie znoszę reklam biżuterii. Nigdy nie są fajne, dowcipne, oryginalne. Zawsze pretensjonalne, lukrowane, seksistowskie, takie do wyrzygu. No i Photoshop aż daje po oczach
    • bo_ob Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 13:03
      to jest bardzo profesjonalna reklama - trzy ładne kobiety, bardzo kobieca biżuteria spod choinki, magia świąt jak z Disneya, słodki męski głos śpiewający w tle, album ze zdjęciami, radość, wszystko spójne jak rzadko - nie wiem czego tu sie czepiać, to jest w końcu reklama biżuterii określonego typu
      • szmytka1 Re: Ambasadorki apartu 30.12.20, 08:32
        właśnie, jaka piękna i długa reklama apartuuu wink
    • przystanek_tramwajowy Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 13:06
      A skąd wiesz, mało inteligetna osobo, że fotograf był mężczyzną?
      • ichi51e Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 16:48
        Bo one sie nie wdziecza do lustra tylko do tego co ma im kupic ta bizuterie kotku big_grin
      • memphis90 Re: Ambasadorki apartu 06.11.20, 17:46
        Marcin Tyszka to raczej myszki nie ma...
    • claudel6 Re: Ambasadorki apartu 30.12.20, 01:30
      totalna tragedia. głupie, infantylne, sztuczne. oglądając ten filmik "nakręciłam" na bieżąco w głowie alternatywną świąteczną reklamę z tymi postaciami i tym budżetem, która by wymiotła - pokazała silne, decyzyjne kobiety, z którymi chcą się identyfikować dzisiejsze 20, 30, 40-latki i równocześnie z potrzebną w reklamie ekspozycją produktu (oddam pomysł za darmo, jeśli ktoś z reklamy to czyta).
      napisałabym, że ta reklama wygląda jak 2000 r. , gdyby nie to, że teledysk "Dirty Diana" był nakręcony w 1987 r., więc w zasadzie ta reklama to chyba bardziej amerykańskie lata 60-te we współczesnym sztafażu.
      • claudel6 Re: Ambasadorki apartu 30.12.20, 01:32
        jezu, kurde jaka "Dirty Diana"! (sorry ale skucha)
        "Who Is It" oczywiście, również Michaela Jacksona.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka