Dodaj do ulubionych

tablet graficzny

26.08.21, 11:40
Dziewczyny, czy ktoras moglaby polecic tablet graficzny ktory nadawalby sie dla 10 latki? Ma to byc prezent, a ja nie mam zielonego pojecia o tej technologii. Cenowo chcialabym zmiescic sie do 1500, czy w tej cenie mam szanse na cos sensownego? na co zwracac uwage przy wyborze?
Obserwuj wątek
    • matacznik Re: tablet graficzny 26.08.21, 12:01
      kandyzowana3x napisała:

> na co zwracac uwage przy wyborze?
      >
      Standardowe parametry to oczywiście wielkość oraz czułość (ile poziomów nacisku).
      Dla mnie ważne jest, żeby tablet miał wyświetlacz, bo wtedy nie trzeba koordynować ręki na tablecie z okiem na monitorze, ale dziesięciolatka raczej sobie z tym poradzi.
      W tym zakresie cenowym dla siebie brałbym Huion Kamvas 13.
      Standardem branżowym jest Wacom, ale jest droższy. Chyba, że bez wyświetlacza, to spokojnie wybierzesz większego i lepszego Wacoma.
    • jedn0raz0w0 Re: tablet graficzny 26.08.21, 12:38
      To czy z wyswietlaczem. czy bez zależy jaki komputer, monitor i ile miejsca na stole. Ja wolę Wacoma bez wyświetlacza bo wolę patrzeć prosto w ekran, zwłaszcza ze retina lepsza jeśli chodzi o jakość obrazu, ale np. przy macu mini kamvas pro z wyświetlaczem robi mi od razu jako monitor.
        • jedn0raz0w0 Re: tablet graficzny 26.08.21, 18:28
          A to nie lepiej średniopółkowego ipada ze stylusem? Tablet graficzny to połowa sukcesu, jeszcze potrzebne są programy, a te na tablety są sporo tańsze od tych na desktop.
          • ivaz Re: tablet graficzny 26.08.21, 19:31
            Dokładnie, córka używa Ipada i rysika, jest bardzo zadowolona, używa go dużo i często, non stop rysuje, a poza tym większość lekcji zdalnych na nim odbębniła
            Młoda ma ten Ipad www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/apple-apple-ipad-mini-wi-fi-64gb-gold-2019.bhtml?gclid=CjwKCAjw95yJBhAgEiwAmRrutJgWazad35IBfNAZ52EkRS_hSRlKHE4e0wTt3XKBxlf_SgfOJdweRhoCu8kQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds ale niesyty jest droższy no i apple pencil trzeba dokupić, który też swoje kosztuje ok 450 zł.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka