Dodaj do ulubionych

Olejowanie wlosow

17.11.22, 13:07
Hej,
Od ca roku olejuje włosy oliwa z oliwek, nie za często ca 1x w mies. Włosy mam rozjaśniane, wysokoporowate. Olejowanie oliwa robi im b dobrze. Teraz chcialabym zwiększyć częstotliwość olejowania i chętnie robiłabym to na zmianę z innym olejem. Jaki inny olej powinien sprawdzić się na włosach na które dobrze działa oliwa z oliwek? Czy z pestek winogron się sprawdzi? Będę wdzięczna za rady od tych co olejuja oliwa, co jeszcze im pomaga.
Obserwuj wątek
    • papaya2805 Re: Olejowanie wlosow 17.11.22, 13:10
      Dodam że próbowałam tez oleju z czarnuszki, ale miałam wrażenie że wysusza moje włosy.
      • pasquda77 Re: Olejowanie wlosow 17.11.22, 14:57
        Kup olejek do wysokoporów z Only bio, stosuję 1-2 w tygodniu przed myciem/na noc na podkład z odżywki, która solo mi się nie sprawdza.
        • zerlinda Re: Olejowanie wlosow 18.11.22, 13:52
          Ale jak dokładnie na podkład z odżywki? Możesz opisać?
          • szarmszejk123 Re: Olejowanie wlosow 19.11.22, 15:51
            Moczysz włosy, na to odżywka, na to olej.
            Potem spłukujesz, odżywka na 10 minut, myjesz.
            • zerlinda Re: Olejowanie wlosow 19.11.22, 16:01
              Dziękuję.
    • afro.ninja Re: Olejowanie wlosow 18.11.22, 10:26
      Olej ze slodkich migdałów jest delikatny. Ale jak nakladasz olej powinnas też stosować podkład np. z aloesu. W necie jest sporo na ten temat.
    • be.a Re: Olejowanie wlosow 18.11.22, 10:30
      Jaka konkretnie oliwę z oliwek stosujesz?
    • koko8 Re: Olejowanie wlosow 18.11.22, 10:31
      Chyba musisz metodą prób i błędów. U mnie też nie wszystkie do wysokoporowatych się sprawdziły. Ulubione oleje moich włosów to: z awokado, z pestek baobabu, z wiesiołka i z czarnuszki. Odpadly z migdałów, lninany i pestek winogron.
      • szarmszejk123 Re: Olejowanie wlosow 18.11.22, 10:39
        Lniany do rozjaśnianych to tak średnio bo może odbarwiać. Generalnie przy rozjaśnianych włosach ostrożnie z "kolorowymi" olejami, bo może wyjść zielono :p
    • szarmszejk123 Re: Olejowanie wlosow 18.11.22, 10:38
      Migdałowy
    • youngagain Re: Olejowanie wlosow 20.11.22, 20:48
      Lniany!
    • atenette Re: Olejowanie wlosow 21.11.22, 07:07
      Do moich wysokoporów raz w tygodniu używam ze słodkich migdałów albo lniany.
    • mondaymorning1987 Re: Olejowanie wlosow 21.11.22, 08:33
      Tez mam rozjasniane i metodą prob i blędów używam oleju z pestek moreli na przemian z olejem ze slodkich migdałów, raz w tygodniu. Nakladam metodą znalezioną na jednym blogu wlosomaniaczek ( nie pamietam już na którym ) moczę włosy olej wlewam do małej miski i nakladam na mokro, Potem czepek i ręcznik, po godzinie nakladam maskę i też czepek i turban.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka