Dodaj do ulubionych

Chomiki na twarzy

27.11.22, 19:40
Jak zwalczyc to ustrojstwo? Czy ktos na sali sobie z tym skutecznie poradzil i moze poradzic mnie? Jaka metoda najlepsze?
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 19:54
      Crystalys znajoma robiła ,ale nie na chomiki .Coś koło 3 tysięcy .Nie wiem jak u was w Holandii .Ale w Polsce bez problemu ,poczytaj sobie .
    • kosztownaporada Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 20:07
      Forumka: Jak zwalczyć chomiki na twarzy?
      Taniarada: Znajoma robiła zabieg ale nie na chomiki kosztował trzy tysie.

xd xd xd
      • taniarada Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 20:12
        Na psychicznych nie ma rady .Tobie to już nic nie pomoże .ale możesz podbijać wątki ,co masz zresztą do roboty.
        • kosztownaporada Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 21:25
          taniarada napisał:

> Na psychicznych nie ma rady .Tobie to już nic nie pomoże .ale możesz podbijać w
          > ątki ,co masz zresztą do roboty.

No fajnie ,a co poza tym ? Masz jakieś propozycje co do chomików i wiesz o co chodzi .Jedynie potrafisz pyerdolić o jakiejś znajomej pewnie kolejna nękana przez ciebie co na twój widok ucieka w 30 sekund .
      • 30minut Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 21:03
        No ale co się nie zgadza?
        Jaki nick - taka rada.
        • taniarada Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 21:10
          No fajnie ,a co poza tym ? Masz jakieś propozycje co do chomików i wiesz o co chodzi .Jedynie nowy nick w 30 sekund .
          • krolewska.asma Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 22:00
            No właśnie
            Widziałam na insta ze ona nie ma chomików wiec mogła by się podzielić rada
          • krolewska.asma Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 22:00
            No właśnie
            Widziałam na insta ze ona nie ma chomików wiec mogła by się podzielić rada
            • taniarada Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 22:18
              Spoko Asma ja też widziałem . Ale czujna jest jak nie wiem co .Jammer1974 to jedna z osób wychowanych na zachodzie gdzie hejt jest obcy i jestem jej ogromnie wdzięczny Dlatego pojawiam się w jej wątkach. Jest tu parę fajnych osób do rozmowy ,a nie ten polski zaścianek i kłótnie gdzie poczucie niższości bierze górę nad emocjami .
    • katiemorag Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 21:11
      Lipoliza iniekcyjna. Mało inwazyjne a rozpuszcza tłuszcz na dole twarzy. Na mnie działało.
      • szara.myszka.555 Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 21:22
        Ale chomiki to niekoniecznie tłuszcz, może to być luźna, opadająca skóra.
        • taniarada Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 21:32
          Chomiki bardziej po odchudzaniu .
    • kawaa80 Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 21:51
      U mnie super zadziałało Prophilo, nie spodziewałam się aż tak spektakularnego efektu.
    • aandzia43 Re: Chomiki na twarzy 27.11.22, 22:12
      Ile masz lat, 48? Ćwiczenia mięśni twarzy i ćwiczenia poprawiające ładną postawę w okolicach szyi i głowy (joga, balet). Stymulowanie mięśni twarzy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka