ania.freszel
10.03.05, 15:53
No wlasnie sie zastanawiam. Przeslali mi swoja oferte, nigdy wczesniej z tego
nie korzystalam. Maz mi odradza, bo podobno ludzi wkrecaja, zasypuja
ksiazkami, ktorych wcale sie nie zamawialo i kaza sobie placic. Ale ja tego
nie sprawdzilam wiec nic nie wiem na ten temat. W internecie troche ich
sprawdzilam, fakt, niektorzy mocno na nich sobacza. Ale kupic 5 ksiazek na
rok to nie taki znow wydatek?!!
AF