kwiatuszek_25 19.08.06, 22:01 czym i jak depilujecie wrazliwe okolice, tak, zeby wlsoki nie wrastaly i zeby tych wstretnych czerwonych krost potem nie bylo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oxygen100 Re: depilacja 19.08.06, 22:28 nogi woskiem na cieplo lub depilatorem. Pachy i bikini gole prawie co dzien. Odpowiedz Link Zgłoś
fajka17 Re: depilacja 19.08.06, 22:38 wszystko zwykla golarka jednorazowo.A po depilacji oprócz delikatnego balsamu uzywam sudokremu i zadnych krostek nie mam Odpowiedz Link Zgłoś
jusytka Re: depilacja 19.08.06, 22:45 Ja też jednorazową maszynką, mam dosć wszelkich depilatorów, nigdy więcej! Odpowiedz Link Zgłoś
kwiatuszek_25 Re: depilacja 19.08.06, 22:46 nogi, pachy - spox depilaotrem,ale bikini...Probowalam maszynke i depilator, wrastaja az sie ropa zbiera pod skora. Jkaby depilatorem w kremie robic co dzien to by mzoe bylo ok, ale to straszne paskudztwo dla skory.... Odpowiedz Link Zgłoś
mamagd Re: depilacja 19.08.06, 22:46 Ja golę włoski Kremem do depilacji "Veet" po nałożeniu na ciało zciągasz go razem z włoskami po 10 minutach a odrastające włoski są bardzo miękkie wiec wcale ich nie czujesz. Zdecydowanie polecam, cena ok. 13 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
musia2002 Re: depilacja 20.08.06, 05:25 Depilator albo wosk na goraco.Cale nogi[od kostek az do bikini] i rece.Pod pachami maszynka do golenia. Odpowiedz Link Zgłoś
styczniowa70 Re: depilacja 20.08.06, 06:21 po wosku i depilatorze elektrycznym wrastały mi, więc tylko veet w kremie, żadnych krost , żadnych problemów a depiluje nie tylko "okolice" bikini Odpowiedz Link Zgłoś
ina_nova Re: depilacja 30.09.13, 22:16 bikini laserem = święty spokój, nic nie wrasta, nie gryzie, nie szczypie. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś