19.08.06, 22:01
czym i jak depilujecie wrazliwe okolice, tak, zeby wlsoki nie wrastaly i zeby
tych wstretnych czerwonych krost potem nie bylo.
Obserwuj wątek
    • reniuta67 Re: depilacja 19.08.06, 22:04
      ja sie nie dep[iluje. pozdr.
    • oxygen100 Re: depilacja 19.08.06, 22:28
      nogi woskiem na cieplo lub depilatorem. Pachy i bikini gole prawie co dzien.
      • inia25 Re: depilacja 19.08.06, 22:30
        nogi, rece, pachy, bikini - woskiem
    • fajka17 Re: depilacja 19.08.06, 22:38
      wszystko zwykla golarka jednorazowo.A po depilacji oprócz delikatnego balsamu
      uzywam sudokremu i zadnych krostek nie mam
      • jusytka Re: depilacja 19.08.06, 22:45
        Ja też jednorazową maszynką, mam dosć wszelkich depilatorów, nigdy więcej!
      • kwiatuszek_25 Re: depilacja 19.08.06, 22:46
        nogi, pachy - spox depilaotrem,ale bikini...Probowalam maszynke i depilator,
        wrastaja az sie ropa zbiera pod skora. Jkaby depilatorem w kremie robic co dzien
        to by mzoe bylo ok, ale to straszne paskudztwo dla skory....
      • mamagd Re: depilacja 19.08.06, 22:46
        Ja golę włoski Kremem do depilacji "Veet" po nałożeniu na ciało zciągasz go
        razem z włoskami po 10 minutach a odrastające włoski są bardzo miękkie wiec
        wcale ich nie czujesz. Zdecydowanie polecam, cena ok. 13 zł.
    • musia2002 Re: depilacja 20.08.06, 05:25
      Depilator albo wosk na goraco.Cale nogi[od kostek az do bikini] i rece.Pod
      pachami maszynka do golenia.
    • styczniowa70 Re: depilacja 20.08.06, 06:21
      po wosku i depilatorze elektrycznym wrastały mi, więc tylko veet w kremie,
      żadnych krost , żadnych problemów a depiluje nie tylko "okolice" bikini wink
    • ina_nova Re: depilacja 30.09.13, 22:16
      bikini laserem = święty spokój, nic nie wrasta, nie gryzie, nie szczypie. Polecam.
    • vilez Re: depilacja 30.09.13, 22:20
      Depilatorem. Juz nie boli. Żadnych krostek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka