dlania 08.08.08, 20:23 www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/iar/artykul/burmistrz;asyzu;walczy;z;zebrakami,20,0,338708.html Co myslicie o tym? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
deela Re: Asyż 08.08.08, 20:38 no i dobrze mi sie podoba ta inicjatywa u nas tez by mogli pogonic Odpowiedz Link Zgłoś