08.08.08, 20:23

www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/iar/artykul/burmistrz;asyzu;walczy;z;zebrakami,20,0,338708.html
Co myslicie o tym?
Obserwuj wątek
    • deela Re: Asyż 08.08.08, 20:38
      no i dobrze
      mi sie podoba ta inicjatywa u nas tez by mogli pogonic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka