22.12.08, 09:32
Czy Wasi rodzice, teściowe zachowują się wobec was dyplomatycznie,
taktownie, nie mowią wprost przykrych czy szczerych słów? A może
wprost przeciwnie " jadą równo" bez oporów, mówią wam wszystko co im
sie nie podoba , co myślą. Moja rodzina mam wrazenie obchodzi sie ze
mna jak z jajkiem , idealna nie jestem, pewnie nie wszystko im sie
podoba ale nigdy nie mają śmiałosci robic mi uwag wprost.Jak jest u
Was?
Obserwuj wątek
    • gryzelda71 Re: Uwagi 22.12.08, 09:35
      Wolałabyś,żeby suszyli głowę o wszystko co im nie podpasuje?
    • e_r_i_n Re: Uwagi 22.12.08, 09:38
      Teściowie w ogóle nie komentują naszego życia. Na szczęście - bo nie
      widzę powodu, żeby mieliby.
      Z moimi rodzicami rozmawiam, czasami pytam o zdanie/radę - i
      uzyskuję szczere odpowiedzi. Nigdy nie jest to suszenie głowy, bo od
      zawsze moi rodzice wyznawali zasadę 'uczenia się na własnych
      błędach'. Jest to wyrażenie zdania - typu 'ja bym na twoim
      miejsc..., ale wybór jest twoj'.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka