Dodaj do ulubionych

Wstałem ...

26.12.07, 01:47
z wyrka bo pić mnię się chciało patrzę godz. 1.40. na e- mama
dalej rajcują smile)). Pzdr. wszystkich pijących i nie wink.
Obserwuj wątek
    • mallard Re: Wstałem ... 26.12.07, 18:17
      jaremax napisał:

      > z wyrka bo pić mnię się chciało patrzę godz. 1.40.

      I tak z tego pragnienia odpaliłeś kompa? wink

      Pozdro!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka