Dodaj do ulubionych

Powrót do pracy

17.02.06, 23:23
Jestem przerażona- wracam w kwietniu do pracy, a moja córeczka (teraz 8
miesięcy) nie umie pić ani butelki ani z kubeczka.Obiadki też niechętnie.
Tylko piers, do picia, do usypiania.
Bardzo się boję zostawić ją na 10 godzin bez piersi.
Proszę o radę.
Obserwuj wątek
    • mruwa9 Re: Powrót do pracy 17.02.06, 23:45
      Do kwietnia masz troche czasu, sprobuj jednak pocwiczyc karmienie lyzeczka,
      niektorzy radza zaprzestac karmienia piersia w ciagu dnia (powiedzmy od 9 do
      17), poprzestajac wylacznie na daniach podawanych lyzeczka + kubek z woda lub
      mlekiem: wowczas z reguly po 1-2 dniach ewentualnej glodowki, dziecko
      przeprasza sie z innymi posilkami i jakos sie da karmic czyms innym, niz piers.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka