malga1605
17.02.06, 23:23
Jestem przerażona- wracam w kwietniu do pracy, a moja córeczka (teraz 8
miesięcy) nie umie pić ani butelki ani z kubeczka.Obiadki też niechętnie.
Tylko piers, do picia, do usypiania.
Bardzo się boję zostawić ją na 10 godzin bez piersi.
Proszę o radę.