Dodaj do ulubionych

Dzień Matki

26.05.06, 14:14
Witam wszystkie Mamy!
Dzisiejszy dzień jest dla większości z nas wielkim szczęściem. Życzę aby
takim pozostał dla Was na długie lata. Aby nasze dzieci były dla nas
największym szczęściem i radością i pozostały z nami jak najdłużej.

Tym Mamo, które nie mogą dzisiaj podzielać naszej radości pragnę powiedzieć,
że zawsze trzeba patrzeć z nadzieją w przyszłość, gdyż tylko ona może
przynieść nam lepsze jutro.

Pozdrawiam serdecznie WAs wszystkie Mamy
aanastazja
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka