buba33 04.06.06, 19:00 Dziewczyny czy jadłyście Sinlac ? Czy można z tego coś przygotować dla siebie (Mała ma skazę) ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewledea Re: SINLAC 04.06.06, 20:04 moja niunia tez ma skaze,ja sobie kroilam w czastki jablko, dusilam na wolnym ogniu z odrobina cukru, jak juz puscily soczek to dodawalam rodzynki, platki owsiane i do tego wszystkiego wsypywalam sinlaka do takiej gestosci jak mi akurat pasowalo. dobre to bylo i nawet mi maz podjadal:) a teraz mala ma 4,5 mies i od kilku dni sama wcina sinlac "sote"oczywiscie, az jej sie uszy trzesa. Odpowiedz Link Zgłoś