04.06.06, 19:00
Dziewczyny czy jadłyście Sinlac ?
Czy można z tego coś przygotować dla siebie (Mała ma skazę) ?
Obserwuj wątek
    • ewledea Re: SINLAC 04.06.06, 20:04
      moja niunia tez ma skaze,ja sobie kroilam w czastki jablko, dusilam na wolnym ogniu z odrobina cukru, jak juz puscily soczek to dodawalam rodzynki, platki owsiane i do tego wszystkiego wsypywalam sinlaka do takiej gestosci jak mi akurat pasowalo. dobre to bylo i nawet mi maz podjadal:) a teraz mala ma 4,5 mies i od kilku dni sama wcina sinlac "sote"oczywiscie, az jej sie uszy trzesa.
      • buba33 Re: SINLAC 04.06.06, 22:09
        dzięki za przepis :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka