Dodaj do ulubionych

problem z karmieniem

13.01.07, 14:58
Jestem mamą 2,5 miesięcznego synka. Od początku karmię go piersią z czym mam
problemy. Mały nie potrafi normalnie jeść tylko albo po 2-3 minutach zasypia
albo zaczyna się mocno ruszać, puszcza i chwyta łapczywie pierś. W rezultacie
karmienie trwa baaardzo długo i wygląda z jego strony bardziej jak zabawa niż
jedzenie, jest frustrujące dla mnie i dla niego, a i tak mam wrażenie że jest
ciągle głodny. Dodam, że bardzo dobrze przybiera na wadze i zastanawiam się
jakim cudem? Czy któraś z Was przechodziła przez coś podobnego i jak temu
zaradzić, bo przyznam szczerze że na dzień dzisiejszy nieznoszę karmić
piersią,jednak wiem że to dla niego najlepsze. z gory dzięki za odpowiedzi i rady.
Obserwuj wątek
    • monika_staszewska Re: problem z karmieniem 15.01.07, 14:46
      Bywa, że dzieci zachowują się dziwnie, zupełnie dla nas niezrozumiale podczas
      karmienia. Czasami udaje nam się odkryć przyczynę dziwactw, a czasami nie.
      Jeśli miałabym Pani w poszukiwaniach pomóc musze prosić o kontakt telefoniczny,
      bo potrzebna będzie runda pytań i odpowiedzi. Ale można tez spróbować jeszcze
      chwilę poczekać, bo być może problem sam się niebawem rozwiąże - dzieci około 3-
      4 miesiąca odkrywają świat wokół siebie i chcą się z nim szybko poznać, w
      efekcie ssanie zajmuje im coraz mniej czasu, zjadają migiem i "pędzą" rozglądać
      się wokół. Wtedy karmienie niewątpliwie staną się krótsze i przez to mam
      nadzieje mniej dla Pani meczące.
      pozdrawiam :)
      monika staszewska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka