madzitsu
13.01.07, 14:58
Jestem mamą 2,5 miesięcznego synka. Od początku karmię go piersią z czym mam
problemy. Mały nie potrafi normalnie jeść tylko albo po 2-3 minutach zasypia
albo zaczyna się mocno ruszać, puszcza i chwyta łapczywie pierś. W rezultacie
karmienie trwa baaardzo długo i wygląda z jego strony bardziej jak zabawa niż
jedzenie, jest frustrujące dla mnie i dla niego, a i tak mam wrażenie że jest
ciągle głodny. Dodam, że bardzo dobrze przybiera na wadze i zastanawiam się
jakim cudem? Czy któraś z Was przechodziła przez coś podobnego i jak temu
zaradzić, bo przyznam szczerze że na dzień dzisiejszy nieznoszę karmić
piersią,jednak wiem że to dla niego najlepsze. z gory dzięki za odpowiedzi i rady.