cytrynka3 20.05.03, 18:29 Mam dwa pytania: 1) Czy karmiąca mama możne smarować piersi preparatem na rozstępy Musteli (omijając brodawki i otoczki)? 2) Jakie witaminy może zażywać karmiąca mama? Czy Falvit będzie dobry? Pozdrawiam Cytrynka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maja252 Re: 2 pytanka 22.05.03, 21:59 hej 1.falwit koniecznie ja biore go podczas ciazy i bralam podczas karmienia innych preparatow nie moglam bo mi bylo po nich niedobrze(matrna) 2.co do masci na biust to wiem ze wiekszosc z nich przenika do mleka i ja odstawilam na czas karmienia ale radze skontaktowac sie z producentem napewno jest jakas infolinia albo adres meil podany na opakowaniu ja urzywalam mleczka avon i jego nie mozna bylo stosowac pozdrawiam Maja Odpowiedz Link Zgłoś
hedom1 Re: 2 pytanka 25.05.03, 18:41 Witam, Ja smarowałam piersi Mustella i wszystko było w porządku. Co do drugiego pytania to te wszystkie witaminy dla ciężarnych są odpowiednie a wiele z nich ma dopisek, że nadają sie dla mam karmiących. Pozdrawiam, Dominika Odpowiedz Link Zgłoś