20.05.03, 18:29
Mam dwa pytania:
1) Czy karmiąca mama możne smarować piersi preparatem
na rozstępy Musteli (omijając brodawki i otoczki)?
2) Jakie witaminy może zażywać karmiąca mama? Czy
Falvit będzie dobry?
Pozdrawiam
Cytrynka
Obserwuj wątek
    • maja252 Re: 2 pytanka 22.05.03, 21:59
      hej

      1.falwit koniecznie ja biore go podczas ciazy i bralam podczas karmienia
      innych preparatow nie moglam bo mi bylo po nich niedobrze(matrna)
      2.co do masci na biust to wiem ze wiekszosc z nich przenika do mleka i ja
      odstawilam na czas karmienia ale radze skontaktowac sie z producentem napewno
      jest jakas infolinia albo adres meil podany na opakowaniu ja urzywalam mleczka
      avon i jego nie mozna bylo stosowac

      pozdrawiam Maja
    • hedom1 Re: 2 pytanka 25.05.03, 18:41
      Witam,
      Ja smarowałam piersi Mustella i wszystko było w porządku.
      Co do drugiego pytania to te wszystkie witaminy dla ciężarnych są odpowiednie a
      wiele z nich ma dopisek, że nadają sie dla mam karmiących.
      Pozdrawiam, Dominika

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka