chmurcia4
31.08.07, 09:19
wszystko było dobrze aż do dziś w nocy chciałam nakarmić 3-
tygodniową córcię i miałam tak obolałe piersi, że nie dało rady
(dodatkowo bolała mnie głowa i trzęsłam się jak osika).
nad ranem - mimo że opróżniłam obolałą pierś laktatorem - powtórka z
rozrywki i gorączka 38.8C
co robić?
dlaczego tak się dzieje?
czy to ma jakiś wpływ na dziecko?