Dodaj do ulubionych

Pani Moniko

18.02.08, 19:42
czy jeden posilek niemleczny to nie za malo. mala ma 6,5 miesiac i
od 2 tygodni je warzywka w ilosci pol lub 1/3 sloiczka. czy powinnam
wprowadzic jej dodatkowo jakis deserek i kaszke nawet jesli mialyby
to byc tak niewielkie ilosci. w schemacie uwzglednione sa i kaszki i
owocki a ona je tylko jarzynki. czy czegos jej nie zabraknie w
zwiazku z tym
Obserwuj wątek
    • bathilda Re: Pani Moniko 18.02.08, 20:21
      Agarys, Ty jesteś Wrześniówką 2007? Może podpytaj inne mamy dzieci w tym samym wieku

      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=45228

      Zorientujesz się jak i co jedzą rówieśnicy - na pewno wiele mam rozszerza dietę od niedawna i ma podobne dylematy. A tu są mamy dzieci w różnym wieku które już nie pamiętają co i jak jadły dzieci parę miesięcy temu (albo mają noworodki i zupka jest dla nich zjawiskiem odległym).

      My z Kwietniówkami 2007 ciągle mamy wątki kto, co i jak je. No i wychodzi że jest bardzo różnie - są dzieciaczki praktycznie tylko na piersi (mają 9/10 miesięcy) i są takie które jedzą krupnik, kapuśniak i kanapki z żółtym serem.
    • agarys Re: Pani Moniko 18.02.08, 21:24
      chcialam sie tylko dowiedziec czy tak jak pisze w schemacie mam
      wprowadzic jej owoce i kaszki, bo ona je tylko warzywa na razie raz
      dziennie.czy ten jeden niemleczny posilek to nie jest za malo. a
      jesli wprowadze jej jeszcze owoce i kaszke czy to nie bedzie za duzo
      dla dziecka ktore dopiero zaczelo
    • monika_staszewska Re: Pani Moniko 20.02.08, 21:28
      Odpowiedź już jest przy Pani poprzednim poście.
      pozdrawiam :)
      monika staszewska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka