agarys
18.02.08, 19:42
czy jeden posilek niemleczny to nie za malo. mala ma 6,5 miesiac i
od 2 tygodni je warzywka w ilosci pol lub 1/3 sloiczka. czy powinnam
wprowadzic jej dodatkowo jakis deserek i kaszke nawet jesli mialyby
to byc tak niewielkie ilosci. w schemacie uwzglednione sa i kaszki i
owocki a ona je tylko jarzynki. czy czegos jej nie zabraknie w
zwiazku z tym