14.06.05, 10:39
O jaką wysokość alimentów można się ubiegać na 5 letnie dziecko, gdy ojciec
zarabia 3500 zł na rękę. Dzięki za wszelkie sugestie.
Obserwuj wątek
    • lubstej Re: ile??? 14.06.05, 10:52
      to bardzo proste
      wyliczasz calkowite koszty utrzymania dziecka i wnosisz o pokrycie przez ojca ok
      70 % (dziecko utrzymujecie wspolnie ale to Ty sprawujesz osobista opieka stad
      70% a nie 50)
      i juz
      • pelaga Re: ile??? 14.06.05, 11:02
        Dokladnie tak jak napisala Lubstej. Wyliczajac mozesz skorzystac ze wzoru
        kobiety.tvk.torun.pl/wyliczenie.html
        • abi28 Re: ile??? 14.06.05, 11:09
          na Was to zawsze można liczyć. Dzięki serdeczne.
          • bbbb10 Re: ile??? 14.06.05, 17:31
            w sprawach kasy...na pewno- w tym są ekspertkami!
        • chalsia Re: ile??? 14.06.05, 19:05
          Ponad to, co już Ci dziewczyny napisały - nie więcej niż 60% zarobków netto.
          Dobrym punktem wyjścia jest 20% zarobków czyli w Twoim przypadku 700 zł.
          Chalsia

          ---------------
          Jednak niektórzy ludzie to gady.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka