Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc

17.07.05, 10:06
W ubiegłym roku moim jedynym źródłem dochodu byl zasilek dla osob ktore
stracily prawo do zasilku dla bezrobotnych wychowujacych samotnie dziecko
(dawny zasilek gwarantowany) przyznany na 36miesiecy. W tym roku przedluzam go
i musze zlozyc odpowiednie dokumenty. I mam problem. Czy w Urzedzie Skarbowym
powinnam wypelniajac wniosek zakreslic DOCHODY ZA 2004 CZY BRAK DOCHODOW ZA
2004? Jak potraktowac ten zasilek, jako dochod? Czy moze mi ktos pomoc, czasu
mam nie wiele.
Obserwuj wątek
    • kotka.na.dachu Re: Prośba o pomoc 18.07.05, 08:22
      Zasiłek dla samotnych nie jest dochodem. Gdyby tak było, to zapewne dostałabyś
      PIT.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka