misienka1
17.07.05, 10:06
W ubiegłym roku moim jedynym źródłem dochodu byl zasilek dla osob ktore
stracily prawo do zasilku dla bezrobotnych wychowujacych samotnie dziecko
(dawny zasilek gwarantowany) przyznany na 36miesiecy. W tym roku przedluzam go
i musze zlozyc odpowiednie dokumenty. I mam problem. Czy w Urzedzie Skarbowym
powinnam wypelniajac wniosek zakreslic DOCHODY ZA 2004 CZY BRAK DOCHODOW ZA
2004? Jak potraktowac ten zasilek, jako dochod? Czy moze mi ktos pomoc, czasu
mam nie wiele.