Dodaj do ulubionych

Problem z noskiem

22.02.10, 18:48
Mam wieki problem. Mój dzidziuś skończył 3 miesiące. Karmię go piersią
na żądanie, ale często się zdarza że mleko wycieka mu noskiem a później
nie może oddychać. Z początku myślałam że to katar ale zobaczyłam
krople mleka. Czy to minie czy lekarz musi go widzieć. Zetknął się ktoś
już z tym? Pomóżcie bo się denerwuję.
Obserwuj wątek
    • mamasi Re: Problem z noskiem 22.02.10, 19:27
      może on tak ulewa, jedzenie szybko podchodzi do góry i stąd to - z
      duża siłą. Moja miała tak kilka razy. Jesli tak dzieje się często to
      może spytaj lekarza - bedziesz spokojniejsza
      • agatkarek Re: Problem z noskiem 23.02.10, 08:42
        Pokarmu mam dość dużo, to może leci pod ciśnieniem. Mój maluszek
        przesypia w nocy ok. 8 godz. to nazbiera się mleka , a on jest
        baaaaaaaaaardzo głodny. Budzenie na karmienie nie wchodzi w grę , bo
        się nie obudzi tak szybko
    • mw144 Re: Problem z noskiem 23.02.10, 10:38
      Może za dużo na raz chce pociągnąć i wylatuje nosemwink Młoda tak się kiedyś zupką
      załatwiła, napchała pełną paszczę i jej się nosem ulało.
      • smoczunek Re: Problem z noskiem 06.03.10, 03:01
        Mój synuś od urodzienia był strasznym żarłokiem i jak mu się już w
        brzuszku nie mieściło a jadł dalej to właśnie ulewało mu się noskiem,
        zwłaszcza gdy karmiłam go w łóżku na leżąco. Oczywiście wogóle mu to
        nie przeszkadzało bo nie przerywał jedzenia, a gdy ja mu zabierałam
        pierś żeby go powycierać to strasznie krzyczał dopóki nie dostał jej
        znowu. Potem jak już był trochę większy i karmienie się uregulowało co
        2 godz. to już raczej się nie zdarzało ulewanie noskiem.
    • walasia1 Re: Problem z noskiem 06.03.10, 10:42
      Moja też nosem mleko ulewała. Spała całe noce. Rano jak się zaczynała futrować
      to jadała aż się lało nosem big_grin Było kilka tygodni, gdzie co rano, mleko
      dostawało się do nosa, dziecko nie mogło oddychać i był płacz. Na szczęście
      przeszło samo.
    • mamma_wroc Re: Problem z noskiem 06.03.10, 12:30
      w sumie raz mnie się tak zdarzyło... po prostu musiało się dziecku źle odbić po jedzeniu albo wcale (pionizujesz je po jedzeniu?) i w momencie kiedy leży na pleckach i kiedy odbija mu się może się zdażyć że cofnie mu się trochę mleka i idzie nie tylko do gardełka ale też może i do noska... dlatego po jedzeniu lepiej kładź dziecko na boczku...
      ale ponoć czasami się może tak dziecku zdarzyć... ja to się tylko boję, żeby sie nie tfu tfu udusiło....
    • b.bujak Re: Problem z noskiem 06.03.10, 13:36
      przy okazji poproś pediatre o dokładne obejrzenie podniebienia;
    • julimama79 Re: Problem z noskiem 06.03.10, 14:27
      Niemowlę może ulewać pokarm nosem. Nic w tym niepokojącego, samo
      przejdzie.

      https://lilypie.com/pic/090517/cfDh.jpghttps://b1.lilypie.com/O6cZp2/.png
      • agatkarek Re: Problem z noskiem 23.03.10, 16:56
        Ale mój mały nie ulewa noskiem, tylko przy jedzeniu mleko kapie
        kropelkami. Zdarza się to coraz rzadziej ale jednak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka