18_lipcowa1
20.04.10, 16:21
Tak czytam czytam te wątki o wzroście i wadze niemowlków i się
zastanawiam, skąd takie rozbieżności?
Już nie porównuję dzieci 4 kg i więcej ale np. takie 3100, 3200 przy
urodzeniu, ważą 6000-6500 gr jak mają 3 miesiące - ot wąteczek
niżej.I to dzieci piersiowe, bo butelkowe to wiadomo, ze dopasane
są ...
Moje dzieck 3075 przy urodzeniu, mając 6,5 miesiąca waży 6800.
Dodam,ze przybiera dobrze, na siatkach jest ok, tylko kurcze- mało
takich lekkich jak ona dzieci w tym wieku.
Jest drobniutka, chociaż długośc ma jak najbardziej ok bo 68cm.
Na forum to chyba pamiętam jedną dziewczynę która tez mala takie
male dziecko.