maderta 25.01.11, 11:03 Mam pytanie do mam dzieci z wrażliwą, skłonną do przesuszania i podrażnień skórą. Czego używacie do kąpieli? I czy po używacie jakichś kosmetyków? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bluemka78 Re: Wrażliwa skóra 25.01.11, 12:12 My stosujemy do kapieli emolium, a po jeszcze smarujemy oliwka bambino. Skora jest idealna mimo skazy bialkowej, za to nie mam jeszcze niczego super na ich buzie, ciagle probujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
atrapcia Re: Wrażliwa skóra 25.01.11, 12:38 Płyn dowolny i parafina ciekła (kilka ml bezpośrednio do wody). Po kąpieli można użyć balsamu dla dzieci. U nas pomaga od urodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś