Dodaj do ulubionych

Wrażliwa skóra

25.01.11, 11:03
Mam pytanie do mam dzieci z wrażliwą, skłonną do przesuszania i podrażnień skórą.

Czego używacie do kąpieli? I czy po używacie jakichś kosmetyków?
Obserwuj wątek
    • bluemka78 Re: Wrażliwa skóra 25.01.11, 12:12
      My stosujemy do kapieli emolium, a po jeszcze smarujemy oliwka bambino. Skora jest idealna mimo skazy bialkowej, za to nie mam jeszcze niczego super na ich buzie, ciagle probujemy.
    • atrapcia Re: Wrażliwa skóra 25.01.11, 12:38
      Płyn dowolny i parafina ciekła (kilka ml bezpośrednio do wody). Po kąpieli można użyć balsamu dla dzieci. U nas pomaga od urodzenia. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka