anusia1912
18.03.12, 19:35
Dajecie jeszcze?? I ile?? Młoda urodzona w sierpniu...jedna lekarka kazała nam jej dawać 2 krople, inna lekarka powiedziała 1 kropla starczy!
Z tego co pamiętam w lato, słoneczne dni nie powinno się podawać?
I z tego co pamiętam lepiej "zapomnieć" raz podać niż podać za dużo.