Dodaj do ulubionych

Problem z załatwianiem się

09.11.04, 09:20
Kochane wirtualne ciocie! Moja dwumiesięczna córa ma problem ze zrobieniem
kupy. Czasem przestęka całą noc i nic. Pręży się i napina bez efektu. Nie ma
zatwardzenia, wygląda, jakby się bała rozluźnić zwieracze. Po jakimś
intensywniejszym bąku popłakuje przestraszona. Pomagam jej czasem załatwić
się masując brzuch lub przyciskając uda do brzucha, ale często z miernym
efektem. Lekarz mówi, żeby cierpliwie czekać na zmianę diety, ale już nie mam
siły. Mała je ściągany pokarm i dokarmiam ją NAN 1 HA. Co robić?
Obserwuj wątek
    • ania800 Re: Problem z załatwianiem się 09.11.04, 09:44
      Miałam dokładnie ten sam problem jakieś 2 tyg temu Mój to nawet już z tego
      wszystkiego płakał stękał napinał się i tak nic i dziewczyny z forum poleciły mi
      bebiko omneo i działa od tamtej pory kupki są super i nawet nie wiem kiedy je
      robi Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka