aleks.w
21.02.05, 15:38
Zuzia ma 6.5 miesiąca. Do niedawna była karmiona tylko piersią. Odkąd wprowadziłam zupki jarzynowe zaczęła mieć zaparcia. Nie robi kupek przynajmniej 5 dni. Niewiem co robić, dawałam jej również jabłko starte i nic. Może macie jakieś cudowne sposoby na kupkę? A w ogóle to jak często dziecko karmione piersią + inne potrawy powinno robić kupkę? Może to normalne? Co o tym sądzicie?
Pozdrawiamy
Ola i Zuzanka