creolka
26.03.05, 23:24
hej dziewczyny!pocieszcie mnie.moj synek jutro skonczy 9tyg,wzrokiem za
zabawka wodzi słabo,wydaje sie jakby ona mu "uciekała"z pola widzenia,jak sie
do niego mowi tez nie zawsze skierowuje główke w strone mowiacego,główke
podnosi na kilka sekund.jest duzy wazy 6180 rozwija sie prawidłowow.tylko to
jego zachowanie troche mnie martwi.takie dziecko powinno szukac wzrokiem
mowiacego prawda?i podnosic sie na przedramionach?jak zachowuja sie wasze
maluszki,albo jak zachowywały sie w tym wieku?dzieki za odpowiedzi!wesołych
swiat!
karola