alisja75
05.05.05, 11:30
Wczoraj byłam na szczepieniu z Karolinką (15 tg = 3,5 mieś), karmię piersią,
czasem dokarmiając Bebilonem Pepti ( skaza białkowa ) i Pani doktor
powiedziała że jak córcia skończy 4 miesiące to mam dac jej zupę
jarzynową..........Oniemiałam.Naczytałam się tyle w gazetach i tu że trzeba
zaczynać stopniowo wprowadzać inne smaki zaczynając od pojedynczych owoców a
tu od razu zupa? Jak robiłyście drogie e-mamy? czy powinnam już teraz dawać
jej np jabłuszko ze słoiczka, potem coś jeszcze i w końcu tę zupę? Dodam że
Karolinka jest dużym dzieckiem ( masa urodzeniowa 4200 a teraz 6390 ) i może
dlatego lekarz kazał pod razu dac konkret jak się wyraził a nie jakieś tam
soczki. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.