Dodaj do ulubionych

:) młoda MAMA

02.06.05, 11:05
Witam,dziękuję za miłe liściki akrat wczoraj miałam kryzys płaczu.Wszpitalu
dziwiłam się dziewczynom dlaczego płaczą a mnie samą dopadło to
wczoraj.Nie mogłam telefonu wziąć do ręki ..mam tapetę Marysi...bo zaraz
płacz.Jak było u Was?Oczywiście był to słodki i sczęśliwy SZLOCH


« poprzedni list

Sortuj:
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka