Dodaj do ulubionych

Aktywnosc noworodka

20.08.05, 14:45
Moja corka w dzien spi a nocy gaworzy, placze,itp.Co zrobic zeby
pozniej ,wieczorem chciala spac a nie bawic sie?
Obserwuj wątek
    • mmala6 Re: Aktywnosc noworodka 20.08.05, 15:20
      musisz przestawic jej rytm dnia, ona nie wie ze noc jest do spania a dzien do
      zabawywinkczyli nie pozwalaj jej dlugo spac w dzien, dluzej niz 2,5-3 godziny
      naraz.Jak spi w dzien to nie rob jej atmosferu do spania, niech spi przy tv,
      odslonietych oknach itp.No chyba ze bardzo jej to przezkadza i w ogole nie
      zasnie, to nie.
      A wieczorem stworz rytual-kapiel, karmienie, spanie (czy tez karmienie,kapiel,
      spanie).Zaciemnij okna, niech bedzie cicho, niech niunia wie ze jest noc i
      wypadaloby spacwinkStaraj sie to robic codziennie o tej samej porze.Jak bedziesz
      konskewentna, to szybko sie przyzwyczai.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka