pantera80 20.08.05, 14:45 Moja corka w dzien spi a nocy gaworzy, placze,itp.Co zrobic zeby pozniej ,wieczorem chciala spac a nie bawic sie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mmala6 Re: Aktywnosc noworodka 20.08.05, 15:20 musisz przestawic jej rytm dnia, ona nie wie ze noc jest do spania a dzien do zabawyczyli nie pozwalaj jej dlugo spac w dzien, dluzej niz 2,5-3 godziny naraz.Jak spi w dzien to nie rob jej atmosferu do spania, niech spi przy tv, odslonietych oknach itp.No chyba ze bardzo jej to przezkadza i w ogole nie zasnie, to nie. A wieczorem stworz rytual-kapiel, karmienie, spanie (czy tez karmienie,kapiel, spanie).Zaciemnij okna, niech bedzie cicho, niech niunia wie ze jest noc i wypadaloby spacStaraj sie to robic codziennie o tej samej porze.Jak bedziesz konskewentna, to szybko sie przyzwyczai. Odpowiedz Link Zgłoś