tea77
06.09.05, 08:22
witam
Czy któraś z mam podawała swojemu dzieku Luminal w zwizku z kolkami.
Debridat nie pomół,Espumisan też nie,podobnie Inafacol i czopki
Viburocol,wszystkie domowe sposoby też się nie sprawdzają a mi się serce kroi
kiedy Tymek płacze.
Od wczoraj podajemy Luminal,ale nie wiem czego się spodziewać po
dziecku,jakieś nietypowe reakcje??
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam