kamila2909
04.11.05, 22:22
Czy któreś z waszych dzieci drogie mamy nie lubia się przekrecać na brzuszek
(skończone 7 m-cy) z czystego lenistwa. Lekarze i rehabilitanci stwierdzili że
nie ma u niego żadnych napięc ani innych rzeczy tylko że on tego nie lubi więc
nie toleruje tej pozycji. A co z raczkowaniem? Czy któreś dziecko tak miało (
na brzuchu fajnie ale tylko 5 min a potem płacz) i dalej sie rozwijało
(raczkowanie podnoszenie chodzenie) bez zadnych opóżnień. Synus kula sie na
boki i czasami przeskoczy na brzuch ale zaraz się zorientuje i krzyk. Czy mam
z nim ćwiczyc czy pozostawic własnemu losowi.?