04.11.05, 22:22
Czy któreś z waszych dzieci drogie mamy nie lubia się przekrecać na brzuszek
(skończone 7 m-cy) z czystego lenistwa. Lekarze i rehabilitanci stwierdzili że
nie ma u niego żadnych napięc ani innych rzeczy tylko że on tego nie lubi więc
nie toleruje tej pozycji. A co z raczkowaniem? Czy któreś dziecko tak miało (
na brzuchu fajnie ale tylko 5 min a potem płacz) i dalej sie rozwijało
(raczkowanie podnoszenie chodzenie) bez zadnych opóżnień. Synus kula sie na
boki i czasami przeskoczy na brzuch ale zaraz się zorientuje i krzyk. Czy mam
z nim ćwiczyc czy pozostawic własnemu losowi.?
Obserwuj wątek
    • nillo Re: leniuszki 04.11.05, 23:08
      moja mała tez leniwa byla jak diabli, do tego stopnia ze zaliczylismy
      neurologa. oczywiscie niepotrzebnie. Z plecków na brzuszek przekrecała sie jak
      skończyła 8 miesięcy. A potem dopiero w 10 miesiacu w ciągu trzech dni nauczyła
      sie wstawac w łóżeczku i raczkować. teraz ma 13 miesiecy i chodzi sama od
      miesiąca, spi wyłącznie na brzuszku i nie usiedzi na miejscu 5 minut.
      • kamila2909 Re: leniuszki 05.11.05, 09:57
        Dzięki ci nillo za słowa otuchy, bo ja tez chyba niepotrzebnie sie martwię, a
        dreczy mnie to przekrecanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka