melefretete 18.06.06, 00:13 jak długo mogą sie utrzymywac uciązliwe furczące sapki w nosie... moja córcia ma ponad 2 miesiace i wciaz "furczy" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
goska2771 Re: sapki 18.06.06, 09:43 Moj ma 12 tygodni i dalej furczy tak samo... Odpowiedz Link Zgłoś
mamaivcia Re: sapki 18.06.06, 10:32 Mój się urodził w styczniu i prawie do wiosny go trzymały ... Siostra mnie nastraszyła, że to alergia i jak nic z tym nie zrobię to się nawet w astmę zamieni bo jej córka tak miała! No to popędziłam do lekarza - na szczęście trafiłam na rozsądnego - powiedział, żeby nosek nawilżać solą fizjologiczną i wytłumaczył, że z powodu suchego powietrza w domach i kurzu tak się dzieje, szczególnie zimą i na 100 % mnie też zatyka nos tylko,że ja już jestem duża i mam chusteczki a taki bobas sam sobie nie poradzi he he he Ach ta moja siostra panikara ))))) Odpowiedz Link Zgłoś