18.06.06, 00:13
jak długo mogą sie utrzymywac uciązliwe furczące sapki w nosie... moja córcia
ma ponad 2 miesiace i wciaz "furczy"
Obserwuj wątek
    • cynamonka6 Re: sapki 18.06.06, 00:16
      Mój starszy synek miał do ok 3go mca.
    • goska2771 Re: sapki 18.06.06, 09:43
      Moj ma 12 tygodni i dalej furczy tak samo...sad
      • mamaivcia Re: sapki 18.06.06, 10:32
        Mój się urodził w styczniu i prawie do wiosny go trzymały ...
        Siostra mnie nastraszyła, że to alergia i jak nic z tym nie zrobię to się nawet
        w astmę zamieni bo jej córka tak miała!
        No to popędziłam do lekarza - na szczęście trafiłam na rozsądnego - powiedział,
        żeby nosek nawilżać solą fizjologiczną i wytłumaczył, że z powodu suchego
        powietrza w domach i kurzu tak się dzieje, szczególnie zimą i na 100 % mnie też
        zatyka nos tylko,że ja już jestem duża i mam chusteczki a taki bobas sam sobie
        nie poradzi he he he
        Ach ta moja siostra panikara smile)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka