Robie ranking, mamy 3-miesieczniakow (lub bylych 3-miesieczniakow) prosze o
informacje. Mam w domu dwa wczesniaczki i chce zobaczyc ile jeszcze brakuje
im do rowiesnikow i czy bardzo odstaja od normy

Ze starszym synkiem nie
mam co porownywac bo on strasznie wyrosniety byl