Dodaj do ulubionych

co podajeciedo jedzenia oprocz kaszki

23.02.07, 23:42
mam coreczke 9 miesieczna i na kolacje jadla kaszke robila to z niechecia
chcialabym cos innego. Dania w sloiczkach sa niestety drogie ,obiad dostaje w
sloiczkach bo innego nie chce jakie macie doswiadczenia z jedzeniem.
Obserwuj wątek
    • zona_mi Forum Jedzenie 24.02.07, 00:31
      Kopalnia pomysłów na potrawy dla niemowląt i przepisów:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=579
      Przepisy eDziecka:
      kobieta.gazeta.pl/edziecko/0,55062,2073534.html
    • lidia23 Re: co podajeciedo jedzenia oprocz kaszki 24.02.07, 09:42
      Ja zupki sama gotuję. Pakuję do słoiczków i wstawiam do lodówki, mam na 6 dni.
      Podaję flipsy lub skórka chleba. Od czasu do czasu serek homogenizowany Danona
      waniliowy. A moja córa ma skończone 8 miesięcysmile
    • krokre Re: co podajeciedo jedzenia oprocz kaszki 24.02.07, 10:43
      Mój mały jak miał 9 miesięcy to dostawał mleko z kaszką tylko rano i wieczorem.
      Ponadto dostawał zupę jarzynową, którą sama robiłam tj. woda z dodatkiem masła
      plus mrożonka z Hortexu typu "zupa jarzynowa" do tego troszeczkę soli do smaku.
      Po ugotowaniu nie miksowałam zupki jedynie ugniatałam dobrze widelcem. Zupa
      starcza na 2 dni. Pierwszego albo drugiego dnia dawałam do tego ugotowane
      żółtko. Ponadto dostawał deserki przez mnie robione tj banan ugnieciony
      widelcem lub jabłko, gruszka starta na tarce, danonek - 1 szt, flipsy,
      biszkopty. Jeżeli na drugie danie miałam mięso to dostawał razem z ziemniakiem
      ugnieciony widelcem. Dodam że mięsko dla dziecka było osobno przyprawiane. W
      sytuacjach gdy na obiad mięsa nie było dawałam mu słoiczek z Gerbera.
      Mały ma już 11 miesięcy i w dalszym ciągu dostaje takie same posiłki jak
      opisałam wyżej.
      Pozdrawiam
      • kati19803 Re: co podajeciedo jedzenia oprocz kaszki 24.02.07, 21:38
        Mój Grubas ma 11 m-cy.Rano dostaje kaszkę,na drugie śniadanie danonki z
        biszkoptem.Zupy gotuję sama-mieszanka hortex+kawałek piersi z indyka na zmianę
        z jajkiem.Na podwieczorek obowiązkowo musi być jabłko z bananem,a przed spaniem
        znowu kaszka,bo za nic w świecie nie wypije mleka modyfikowanego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka