angelika75 23.02.07, 23:42 mam coreczke 9 miesieczna i na kolacje jadla kaszke robila to z niechecia chcialabym cos innego. Dania w sloiczkach sa niestety drogie ,obiad dostaje w sloiczkach bo innego nie chce jakie macie doswiadczenia z jedzeniem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zona_mi Forum Jedzenie 24.02.07, 00:31 Kopalnia pomysłów na potrawy dla niemowląt i przepisów: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=579 Przepisy eDziecka: kobieta.gazeta.pl/edziecko/0,55062,2073534.html Odpowiedz Link Zgłoś
lidia23 Re: co podajeciedo jedzenia oprocz kaszki 24.02.07, 09:42 Ja zupki sama gotuję. Pakuję do słoiczków i wstawiam do lodówki, mam na 6 dni. Podaję flipsy lub skórka chleba. Od czasu do czasu serek homogenizowany Danona waniliowy. A moja córa ma skończone 8 miesięcy Odpowiedz Link Zgłoś
krokre Re: co podajeciedo jedzenia oprocz kaszki 24.02.07, 10:43 Mój mały jak miał 9 miesięcy to dostawał mleko z kaszką tylko rano i wieczorem. Ponadto dostawał zupę jarzynową, którą sama robiłam tj. woda z dodatkiem masła plus mrożonka z Hortexu typu "zupa jarzynowa" do tego troszeczkę soli do smaku. Po ugotowaniu nie miksowałam zupki jedynie ugniatałam dobrze widelcem. Zupa starcza na 2 dni. Pierwszego albo drugiego dnia dawałam do tego ugotowane żółtko. Ponadto dostawał deserki przez mnie robione tj banan ugnieciony widelcem lub jabłko, gruszka starta na tarce, danonek - 1 szt, flipsy, biszkopty. Jeżeli na drugie danie miałam mięso to dostawał razem z ziemniakiem ugnieciony widelcem. Dodam że mięsko dla dziecka było osobno przyprawiane. W sytuacjach gdy na obiad mięsa nie było dawałam mu słoiczek z Gerbera. Mały ma już 11 miesięcy i w dalszym ciągu dostaje takie same posiłki jak opisałam wyżej. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kati19803 Re: co podajeciedo jedzenia oprocz kaszki 24.02.07, 21:38 Mój Grubas ma 11 m-cy.Rano dostaje kaszkę,na drugie śniadanie danonki z biszkoptem.Zupy gotuję sama-mieszanka hortex+kawałek piersi z indyka na zmianę z jajkiem.Na podwieczorek obowiązkowo musi być jabłko z bananem,a przed spaniem znowu kaszka,bo za nic w świecie nie wypije mleka modyfikowanego Odpowiedz Link Zgłoś