aleksandrowiczowa
16.08.07, 16:13
mam wrażenie, że mój dziewięciotygodniowy synek bardzo cierpi przy
robieniu kupki, przy karmieniu - za kazdym razem - próbuje zrobic
kupkę, pręży sie, robi sie czerwony, mija mu to dopiero gdy zrobi
coś w pampersa, a nie zawsze sie mu to udaje, nie wiem co może
powodować takie bóle????czesto kłade go na brzuszek, w dzien tylko
tak sypia. co robić jeszcze żeby mojejmu dziecku ulzyć????