landrynka103
23.04.09, 08:40
Dziewczyny,
moja córcia ma 10 tygodni, na dworze wiadomo jaką mamy aurę -
cieplutko ale wiaterki jeszcze czasem chlodne zawieją. W związku z
tym zastanawiam się czy powinnam małej zakładać czapeczkę czy
wystarczy np. bluza z kapturem? Dodam że jeździ w głębokim wózeczku
więc jest porzadnie osłoniona od wiatru. Nie chcę dzieciaka
przegrzać i juz sama nie wiem co robić bo co patrzę do innego
wózeczka to dzidzie jeszcze jeżdza w takich grubych czapach z
nausznikami i w śpiworach (to już chyba w ogole przesada????)
Dziękuję za sugestie!