01.02.06, 14:01
Zostało jeszcze troszke czasu ale zastanawiam sie nad kupnem wózka, a gdzieś
wyczytałam, że masz w tej sprawie duże doświadczenie. Może znasz firme adbor
i powiesz mi coś o tych wózkach. Zastanawiam się nad modelem baby lux lub
max. Strona do niej to www.adbor.pl.
Co myślisz nad gondolką, bo my możemy mieć taki wózek za darmo a wtedy kupić
na zime spacerówke lekką, ale na te które patrzą mają małe koła, a mi się
maży aby średnica kół była 30 cm. Takie sa najlepsze, bo inaczej nie
wyobrazam sobie pchania wozka w zimie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka