Dodaj do ulubionych

nienia elektroniczna - doradźcie

18.04.06, 08:56
Witam poświąteczniewink i od razu proszę o radę. Otóż w związku z wyjazdem
majowym zastanawiamy się nad kupieniem elekrtonicznej niani....No bo wiadomo
jak to na wyjeździe w dużej grupie wink...impreza bedzie grillowa (o ile pogoda
dopisze), Oliwka w domu juz dawno będzie chrapała na pietrze ale jak ja znam
to sie obudzi jak nic i bedzie krzyk. Wiec pomyslałam ze takie rozwiązanie z
niania elektroniczna nie było by złe, bo w końcu ja bede mieć przy tyłku i
szybko bede mogła biec. Tylko pojecia nie mam jakiej firmy sa dobre takie
cudza? Co polecacie? I co, i czy sie sprawdza?
Obserwuj wątek
    • w1paula Re: nienia elektroniczna - doradźcie 18.04.06, 09:06
      My mamy i używamy od początku (ponad 7 m-cy) Philipsa. Są rózne rodzaje.
      Wybieraj z jak największym zasięgiem. Jak nie potrzebujesz do częstego użytku
      to może poszukaj używanej na allegro. A i jeszcze jedno ważne. jak będziem
      wybierać to zwróć uwagę, żeby ta część, którą zabierasz ze sobą nie była
      podłączana do prądu a była stawiana na ładowarkę. Wtedy ładujesz i zabierasz.
      Są też takie, gdzie wkładasz zwykłe paluszki ale one nie wytrzymują długo.
    • shamsa Re: nienia elektroniczna - doradźcie 18.04.06, 09:13
      mamy od poczatku nianie doro atlantel - z dwoma sluchawkami- krotkofalowkami.
      zasieg 3 km. bardzo solidna (firma zajmuje sie tylko telefonami i
      krotkofalowkami), sluzy nam tez w innych okolicznosciach. nadajnik z regulacja
      czułości alarmu, alarm glosowy (slyszysz dziecko), lub dzwiekowy (dziecko+plus
      dzwonek), mozna wlaczyc nasluch ciagly lub tylko w razie alarmu, komunikacja z
      nadajnikiem co pare minut, w celu sprawdzenia czy zestaw dziala. opcja wyjazdowa
      bez pradu: jedna sluchawka sluzy za nadajnik, druga za odbiornik. obie sluchawki
      z delikatnym niebieskim swiatlem (przydaje sie jako latarka przy spiacym
      dziecku) i blokada klawiszy, bardzo duzo kanalow (mozna sobie posluchac co
      ludzie nadaja w eterze wink. w zestawie podwojna ladowarka do obu sluchawek,
      zasieg sprawdzony - naprawde b. duzy.
      cena zestawu z 1 sluchawka ok 160zl, z dwoma ok 200zl

      www.atlantel.pl/products/viewcategory?c=21
      kupowalismy u producenta (mailowo, przyslali za pobraniem)
      • gosiula81 tez mam doro 25.04.06, 00:06
        Tez mam tą nianię (dałam 149zł), co od zasięgu to się zgadzam - wychodze nawet
        z psem na spacer i wiem co sie w domu dzieje. Jednak tak strasznie denerwuje
        mnie to, że ściąga rozmowy innych osób. Co do kanałów jest ich tak dużo, że
        jeszcze nie opanowałam obsługi tej niani. Światełko się przydaje i - dla mnie
        ważne - jest możliwość ściszania i zgłaszania mocy głosu.
        • shamsa Re: tez mam doro 25.04.06, 08:45
          smile
          przestudiuj instrukcje - bardzo latwo zmieniac kombinacje kanalow (musielismy
          juz 3 razy)
    • sani14 Re: nienia elektroniczna - doradźcie 18.04.06, 15:02
      ja nie zamieniłabym na inną niani Angelcare jest tak czuła że słyszę jak młody
      przewraca się w łóżeczku a w sylwestra też sie sprawdziła bo nie było słychać
      (za głośno) ale było widać że świecą się lampki (im większy ryk tym więcej
      lampek), jedyny minus to cena bo za zestaw z monitorem oddechu zapłaciłam ponad
      500sad
      teraz dostałam od koleżanki Philipsa i nie jestem zadowolona bo jakoś mało
      czuła jest i włącza się tylko jak młody płacze a jak sobie marudzi to nie słyszę
      • shamsa Re: nienia elektroniczna - doradźcie 18.04.06, 15:51
        a jak sobie marudzi to nie słysz
        > ę

        to chyba dobrze?
      • w1paula Re: nienia elektroniczna - doradźcie 18.04.06, 17:00
        U nas to wszystko słychać, jak mały się przewraca, kręci, jak mu się czasem
        odbije przez sen a jak ustawimy największą czułość to i słychać jak dzwoni
        telefon co jest 3 pokoje dalej
    • doris_doris1 Re: nienia elektroniczna - doradźcie 08.05.06, 14:58
      Dziewczyny, dzięki wielkie za rady. kupiłam Doro (choc łatwo nie było ale byłam
      zdeterminowana) i spawdziło się w 100%!!!
      • kaliaa Re: nienia elektroniczna - doradźcie 08.05.06, 17:42
        doris a czy kupilas doro z dwiema sluchwakami? jesli tak to gdzie?
      • modestaaa Re: nienia elektroniczna - doradźcie 09.05.06, 11:07
        jestem zainteresowana zakupem DORO- gdzie kupiłas? pozdrawiam
        • shamsa Re: nienia elektroniczna - doradźcie 09.05.06, 11:43
          www.atlantel.pl
          zamowilam i przyslali do domu.
    • doris_doris1 Re: nienia elektroniczna - doradźcie 09.05.06, 11:50
      więc tak ....po pierwsze jestem z Warszawy i wydawałoby się, że łatwo bedzie, a
      tu niespodzianka sad. U producenta się nie udało, ale za to dostałam u nich
      info , że brali od nich nianie Carrefour`y i Media Markt`y więc obdzwoniłam
      wszystkie w Warszawie i w kilku Carrefour`ach były ale tylko jednosłuchawkowe
      za to w rozsadnej cenie - chyba 140 PLN. Widziałam tez na Allegro ale były
      droższe i sprzedajacy tez miał na stanie tylko z jedną słuchawką. Więc
      kupilismy z jedną bo uparłam się, że bez tego nie wyjadę. W kazdym razie
      polecam, choć pewnie dwusłuchawkowa niania jest lepsza.
      • kaliaa Re: nienia elektroniczna - doradźcie 09.05.06, 12:49
        ja dzis dzwojnilam do producenta na razie ich nie maja i miec nie beda, ale
        skierowali mnie do dystrybutora do krakowa i do nich zadzwonilam i zamowilam
        dwusluchawkowy zestaw za 180 zl + 20 zl ptrzesylka.
        • doris_doris1 Re: nienia elektroniczna - doradźcie 09.05.06, 13:23
          O! to jest bdb pomysł!!! Mnie zalezało na czasie, wiec brałam co mogłam, ale
          jesli mozna poczekac to jest super rozwiązanie.
        • kaliaa Re: nienia elektroniczna - doradźcie 09.05.06, 14:52
          nie musze czekac jutro mi to wysylaja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka