mysza_33
18.07.06, 22:46
Ja mam zamiar wysłać męża - on będzie z małym "uczył się" pływać (no chyba, że
im pozazroszczę zabawy), a ja skorzystam z masującej dobroci wody, może sauny.
Ponoć można od 3-go miesiąca... Zamierzam zadzwonić na AWF i się dowiedzieć co
i jak? A może któraś dysponuje już pełną informacją jak to jest we Wrocku?
Mysza