Dodaj do ulubionych

Gruba dynia

20.10.06, 22:03
robi sie ze mnie. Wcinam jak dotychczas, a przestałam juz całkiem karmić. Na
efekty nie trzeba było długo czekać waga idzie pięknie w górę. Cholera
jakiejs diety i ćwiczeń mi trzeba.
Pewnie Wy już jesteście laseczki, a ja po chwilowej szczupłości (względnej,
hehehe) idę w masę i jeszcze pare tygodni i dobiję do swojej ciążowej wagi.
Zgroza!!!
Obserwuj wątek
    • chaos222 Re: Gruba dynia 20.10.06, 22:10
      spoko zebra, a masz jeszcze ubrania ciazowe?smile
      jedz, jedz i nie przejmuj sie - smacznego
      p.s tez bym chciala troszeczke podjesc. Jak przez 2 tygodnie nie moglam karmic
      malego to ja nie jadlam tylko zarlam i pilam , co tylko mialam pod reka.
      Pierwszego dnia tak sie dossalam do coli, ze mi babelki nosem poszly. Ale co
      zjadlam - to moje. Fajnie bylo
      • zebra51 Re: Gruba dynia 20.10.06, 22:21
        nooo ja też nadrabiam, zwłaszcza śmieciowego żarcia. Chipsy, orzeszki, cola,
        piwo- nie jadłam tego w takich ilościach ponad rok big_grin
        • chaos222 Re: Gruba dynia 20.10.06, 22:47
          "podaruj sobie odrobine luksusu" smile
        • emmilka Re: Gruba dynia 23.10.06, 22:18
          chipsy.... wodka absolut cytrynowa i McBurger czy cos tam z McDonalda....

          ale bym zjadla
    • rosieee77 Re: Gruba dynia 23.10.06, 22:48
      oooo to watek dla mnie!!! I jaka głodna się zrobiłam!!!! A moje mocne
      postanowienie schudnięcia szlag trafia...
      • vanilia25 Re: Gruba dynia 24.10.06, 09:44
        Dziewczyny, ja tez mam zalamke. Ja nadal jestem cycowa mama, ale ograniczen nie
        mam zadnych ( i nigdy nie mialam). Jem wszystko i dlatego tak wygladam. I nie
        wierze juz w bzdury, typu "zobaczysz przy karmieniu piersia wszystko zejdzie bo
        dzidzius wyciagnie z ciebie"- hihi. Nie w moim przypadku.
        • mamuletka Re: Gruba dynia 24.10.06, 10:41
          Ach dynią jestem i to nie cycową.... ale chodzę na hydrobik i no lepiej sie
          czuje i może zacznę spalać co zjadam....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka