sorriso77 26.07.07, 15:00 ja narazie raz, wieczorem, w wersji półpłynnej czy to juz czas zwiekszyc ilosc takich posilkow? młody zaczał mi troche mało przybierac i szukam sposobu na utuczenie ) a moja Pania pediatra wie tyle co ja Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agula801 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 15:22 Ja podaję Basi tylko kaszki/2 razy dziennie/ i Bebiko 1 z 2,5 łyzeczki kleiku/5- 6 razy/.Mała nie chciała pić samego mleka...Oprócz tego zjada zupki, deserki, pije soczki..Basia od urodzenia jest na moleku modyfikowanym, tydzień temu skończyła 5 miesiecy Odpowiedz Link Zgłoś
lilka11333 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 17:40 Hej! Lilka dostaje rano Sinlac na wodzie( ma skazę) i wieczorem kleik na moim mleku Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaewka Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 18:42 daje raz dziennie.90ml wody+3 miarki mleka +10 lyzeczek do herbaty kleiku albo ryzowego albo kukurydzianego.Do tego pol bananna.Minute made! Odpowiedz Link Zgłoś
ominix Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 18:52 Ja daje dwa razy dziennie.Rano kaszke mleczno-ryzowa 3 miarki na 180ml mleka. (jakas smakowa) i na noc kleik kukurydziany 5 łyzeczek na 180 ml. Odpowiedz Link Zgłoś
matylda07 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 21:36 ja daję raz dziennie, w wersji gęstej z jabłuszkiem na przykład. Ostatnio dałam kaszkę mannę i nie zuważyłam żadnych niepokojących objawów. Odpowiedz Link Zgłoś
anntenka jadlospis dawida: 26.07.07, 23:28 ok 10 rano 180ml kaszki malinowej na humanie 2 w wersji polplynnej godz 14 zupka zageszczana kleikiem marchewkowo groszkowym godz 15 deserek godz 19 180ml kaszki malinowej na humanie 2 w wersji polplynnej kolo 21.30 - 22 kaszka sloiczkowa hippa "na dobranoc" lub kaszka marchewkowo-gorszkowa w wersji polplynnej lub w wersji ciezszej lyzeczka a czasem dawid ma takie dni ze je o godz 10 180 ml kaszki malinowej na humanie 2 o 14 zupke o 20 180ml kaszki marchewkowo - groszkowej i o 4 nad ranem 120ml kaszki w wersji polplynnej Odpowiedz Link Zgłoś
misia9944 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 27.07.07, 10:40 tak do godz 9 rano zawsze dostaje kaszke w dzien raz kleik i w nocy raz na snie oprocz tego deserki, soczki, zupki itd acha same mleczko tez pije Odpowiedz Link Zgłoś
moniawro 2 razy kaszka w postaci półpłynnej 27.07.07, 19:44 Rano koło 9 i wieczorem przed snem szykuję Mariannie kaszę ryżową smakową w postaci półpłynnej tj. na 150 ml mleka 5 miarek mleka i 3 miarki kaszki. Marianna uwielbia taką mieszankę. Odpowiedz Link Zgłoś
misiaczek85 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 27.07.07, 20:01 Jasiek dostaje na noc 230ml kaszki w wersji bardziej gęstej niż półpłynnej przez smoczek, poza tym do każdego mleka dodaję 2-3 miarki kleiku/kaszki bo samego mleka niestety nie wypije. zupki 'doprawiam' puree ryżowym groszek-marchewka, ale tylko zupki słoiczkowe (swoich nie zagęszczam), poza tym deserki, biszkopty i powolutku wprowadzam kaszę mannę. Odpowiedz Link Zgłoś
marysiowamama Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 28.07.07, 00:55 Ło ile Wasze dzieci jedzą. Moja nie zjadła nigdy wiecej niż 140ml kaszki z butli. Miałam ta samą wątpliwość co Ty i napisałam do Nutrici z tym pytaniem. Tam jakiś ekspert odpisała że dzieci w tym wieku powinny dostawać kaszkę raz dziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
blumch matko 29.07.07, 09:30 o kurna ile wasze dzieci jedza? i co ile? jak ktoras napisala ze je mleko iles tam razy i kaszke rano i wieczorem i zupki i deserki i soczki to normalnie w szoku jestem. kiedy wy to dajecie i gdzie sie to waszym dzieciom miesci? moj smyk rano dostaje cyca ale tak w sumie mamla, potem o 9 mleko 150ml jak wypije jest ok, a potem co 3 h kolejno- kaszka ze 150 ml mleka, zupka sloiczek deserek sloiczek, i na noc 150 ml mleka. nawet nie mialabym mu kiedy p;odac tych kaszek dodatkowych. jak wy to robicie? Odpowiedz Link Zgłoś