Dodaj do ulubionych

ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku?

26.07.07, 15:00
ja narazie raz, wieczorem, w wersji półpłynnej
czy to juz czas zwiekszyc ilosc takich posilkow?
młody zaczał mi troche mało przybierac i szukam sposobu na utuczenie smile)

a moja Pania pediatra wie tyle co ja sad
Obserwuj wątek
    • agula801 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 15:22
      Ja podaję Basi tylko kaszki/2 razy dziennie/ i Bebiko 1 z 2,5 łyzeczki kleiku/5-
      6 razy/.Mała nie chciała pić samego mleka...Oprócz tego zjada zupki, deserki,
      pije soczki..Basia od urodzenia jest na moleku modyfikowanym, tydzień temu
      skończyła 5 miesiecy
    • lilka11333 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 17:40
      Hej!
      Lilka dostaje rano Sinlac na wodzie( ma skazę) i wieczorem kleik na moim mleku
      • niebieskaewka Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 18:42
        daje raz dziennie.90ml wody+3 miarki mleka +10 lyzeczek do herbaty kleiku albo
        ryzowego albo kukurydzianego.Do tego pol bananna.Minute made!
    • ominix Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 18:52
      Ja daje dwa razy dziennie.Rano kaszke mleczno-ryzowa 3 miarki na 180ml mleka.
      (jakas smakowa) i na noc kleik kukurydziany 5 łyzeczek na 180 ml.
    • matylda07 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 26.07.07, 21:36
      ja daję raz dziennie, w wersji gęstej z jabłuszkiem na przykład. Ostatnio dałam
      kaszkę mannę i nie zuważyłam żadnych niepokojących objawów.
    • anntenka jadlospis dawida: 26.07.07, 23:28
      ok 10 rano 180ml kaszki malinowej na humanie 2 w wersji polplynnej
      godz 14 zupka zageszczana kleikiem marchewkowo groszkowym
      godz 15 deserek
      godz 19 180ml kaszki malinowej na humanie 2 w wersji polplynnej
      kolo 21.30 - 22 kaszka sloiczkowa hippa "na dobranoc"
      lub kaszka marchewkowo-gorszkowa w wersji polplynnej
      lub w wersji ciezszej lyzeczka
      a czasem dawid ma takie dni ze
      je o godz 10 180 ml kaszki malinowej na humanie 2
      o 14 zupke
      o 20 180ml kaszki marchewkowo - groszkowej
      i o 4 nad ranem 120ml kaszki w wersji polplynnej
    • annazmaria nie daję kaszki bo chyba ma uczulenie od niej... 27.07.07, 08:03
    • misia9944 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 27.07.07, 10:40
      tak do godz 9 rano zawsze dostaje kaszke
      w dzien raz kleik i w nocy raz na snie oprocz tego
      deserki, soczki, zupki itd
      acha same mleczko tez pije
    • moniawro 2 razy kaszka w postaci półpłynnej 27.07.07, 19:44
      Rano koło 9 i wieczorem przed snem szykuję Mariannie kaszę ryżową smakową w
      postaci półpłynnej tj. na 150 ml mleka 5 miarek mleka i 3 miarki kaszki.
      Marianna uwielbia taką mieszankę.
    • misiaczek85 Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 27.07.07, 20:01
      Jasiek dostaje na noc 230ml kaszki w wersji bardziej gęstej niż półpłynnej
      przez smoczek, poza tym do każdego mleka dodaję 2-3 miarki kleiku/kaszki bo
      samego mleka niestety nie wypije.
      zupki 'doprawiam' puree ryżowym groszek-marchewka, ale tylko zupki słoiczkowe
      (swoich nie zagęszczam), poza tym deserki, biszkopty i powolutku wprowadzam
      kaszę mannę.
    • marysiowamama Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 28.07.07, 00:55
      Ło ile Wasze dzieci jedzą. Moja nie zjadła nigdy wiecej niż 140ml kaszki z
      butli.
      Miałam ta samą wątpliwość co Ty i napisałam do Nutrici z tym pytaniem. Tam
      jakiś ekspert odpisała że dzieci w tym wieku powinny dostawać kaszkę raz
      dziennie.
      • asiamuc Re: ile razy dziennie dajecie kaszki/kleiku? 28.07.07, 22:20

        • blumch matko 29.07.07, 09:30
          o kurna ile wasze dzieci jedza? i co ile?

          jak ktoras napisala ze je mleko iles tam razy i kaszke rano i wieczorem i zupki i deserki i soczki to normalnie w szoku jestem. kiedy wy to dajecie i gdzie sie to waszym dzieciom miesci?

          moj smyk rano dostaje cyca ale tak w sumie mamla, potem o 9 mleko 150ml jak wypije jest ok, a potem co 3 h kolejno- kaszka ze 150 ml mleka, zupka sloiczek deserek sloiczek, i na noc 150 ml mleka.

          nawet nie mialabym mu kiedy p;odac tych kaszek dodatkowych. jak wy to robicie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka