22.08.08, 17:18
Czy jest ktoś,kto ma syna Kubę(nie Jakuba)? Ja mam synka o takim imieniu-20
pazdziernika skończył 10 miesięcy.
Obserwuj wątek
    • beataikuba Re: KUBA 24.08.08, 16:42
      Widzę,że nie ma nikogo -a szkoda...sad
    • angiw Re: KUBA 28.08.08, 21:05
      ja mam synka Kubusia smile w kwietniu skończył 2 latka smile
      • beataikuba Re: KUBA 29.08.08, 12:29
        No to jest "aż" dwóch-mało...pozdrawiamy Kubę...
        • annai1 Re: KUBA 09.09.08, 20:38
          Hej Kubusiowe Mamusie ja też mam Kubusia w październiku skończy 5 lat.
          Pozdrawiam
    • iwona-live Re: KUBA 06.10.08, 11:13
      Synek Kubus i ma 16 miesięcyPOZDRAWIAMsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka