Dodaj do ulubionych

Mam problem

25.01.05, 09:09
Witam wszystkich .Poradzcie co robić . Masze 10 -m Ola ma problemy ze
sponiem . Do niedawna bardzo ładnie sama zasypiała ok 20.00 i spała (z małą
przerwą ok. 5.00 na cherbatkę)do 8.00. Teraz gdy odkryła możliwości wstawania
w łóżeczku budzi się kilka razyn w nocy i wstaje trzymając się szczebelków.Po
pewnym czasie zaczyna płakać i nie da się położyć.Teraz pobódki są ok. 4.00
i tak do rana co 1/2 godz.Pozdrawian Jolka
Obserwuj wątek
    • emilka2004 Re: Mam problem 25.01.05, 22:20
      ona poprostu "błaga" cię żebyś ją wzięła do swojego łóżka mój synek też tak
      robił zlitowałam się i do dzisiaj mam go w łóżku a ma prawie 4 lata pozdrawiam
      gorąco
      • kamea28 Re:pisownia może nie jest istotna, ale mimo wszyst 26.01.05, 00:24
        herbata przez "ch"... NO, no... Piszmy poprawnie!
    • blamblam Re: Mam problem 26.01.05, 10:55
      Może nie potrzebuje tyle snu. Mój synek ok 10 mies zaczął wstawać o 5 rano. Po
      jakims czasie zresygnowalismy z jednej drzemki i zaczełam go kłaść o godzinę
      później spać (jak jest bardzo zmęczony) i zaczął wstawać ok 7. Oczywiście nie
      wszystko od razu ale stopniowo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka