jolcia71
25.01.05, 09:09
Witam wszystkich .Poradzcie co robić . Masze 10 -m Ola ma problemy ze
sponiem . Do niedawna bardzo ładnie sama zasypiała ok 20.00 i spała (z małą
przerwą ok. 5.00 na cherbatkę)do 8.00. Teraz gdy odkryła możliwości wstawania
w łóżeczku budzi się kilka razyn w nocy i wstaje trzymając się szczebelków.Po
pewnym czasie zaczyna płakać i nie da się położyć.Teraz pobódki są ok. 4.00
i tak do rana co 1/2 godz.Pozdrawian Jolka